Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


І начебто все добре, і начебто Ви товариські, і здоров’я налагодилося, але ось енергії мало, а душа бажає кар’єри і в той же час сховатися від усіх. На жаль, але до 5 грудня, у Водоліїв будуть проблеми з напористістю, енергією і егоїзмом. До цього періоду, так само, варто бути більш обережними, Ви можете потрапити в неприємності або захворіти! А ось після настання 5го грудня! Ви будете сповнені енергії, бажання творити і творити, станете активнішими в дружбі і на публіки! Але про це всім я напишу в гороскопі на місяць – грудень, а зараз листопад.

6 листопада, плюс мінус 5 днів – всю Вашу увагу буде звернено до теми дому та сім’ї. Цілком ймовірно, що відбудуться якісь втрати в будинку, можливо, впадуть старі традиції або підвалини. Але не переживайте, все буде добре, зміна правил, революція в будинку – це ж так по водолійськи! У ці дні добре б зробити вдома ремонт, змінити декорації, поклеїти шпалери – найімовірніше, що саме цього Водолії і захочуть. Останнім часом, Ви занадто багато енергії і уваги приділяли роботі, тому не помітили виниклі в будинки косяки.

Листопад, перша половина, досить спокійна для всіх знаків Зодіаку, але все ж 12 листопада (плюс мінус 2 дні), дуже ймовірно, відбудеться щось раптове і не зовсім приємне для Водоліїв. Особливо слід бути уважним в поїздках і спілкуванні, Ви можете сказати щось не те, що викличе бурхливу реакцію. До того ж, в цей період, Ви будете досить нервові, в поганому настрої, будете хотіти змін.

22 листопада, плюс мінус 3 дні – це дуже гарний час для Водоліїв бажаючих знайти нових друзів! У ці дні Ви будете хотіти спілкування та участі в колективних заходах, раджу Вам піти на поводу у своїх бажань. Проведіть час з друзями, зірки допоможуть Вам знайти і нових товаришів або почати якийсь груповий захід \ проект.

25 листопада, плюс мінус 2 дні, настане період підвішеності в повітрі, в ці дні всі знаки Зодіаку будуть плутатися, стануть більш мрійливі, важко буде фокусувати свою увагу і йти до поставлених цілей. Постарайтеся бути більш уважними, щоб не зробити помилок. А 26 листопада – очікуйте чогось раптового пов’язаного з грошима і відносинами!

В цілому місяць для Водоліїв досить хороший!

Найважливіші дати в гороскопі для Водолія в листопаді 2014

Вдалі дні: 2, 5-7, 22-28.

6 листопада, плюс мінус 5 днів – увага на будинок і сім’ю. Можливий скандал вдома, енергію краще направити в ремонт.

12 листопада, плюс мінус 2 дні – будьте обережні.

22 листопада, плюс мінус 3 дні – час для друзів!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

  1. Один комментар до “Гороскоп Водолій – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар”

  2. Лілічка в 10.11.2014 | Відповісти

    Чудовий гороскоп, все так точно написано… Хотіла б заказати особистий гороскоп……

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,245