Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


В останні пару тижнів Водолії з сентиментальністю згадують минулу любов, і колишні славні дні, втрачене щастя. Дорогі мої Водолії, в липні Ви прийдете до межі, і Ваша мотивація до радості і щастя почне зростати.

Робота і здоров’я – ось речі, які будуть в центрі уваги Водоліїв на початку місяця. Це гарний час, для того, що б Ви записалися на фітнес або медичні процедури, а так само гарний час для поліпшення умов праці.

12 липня, плюс мінус 3 дня, постарайтеся бути обережними, щоб не потрапити в лікарню або не захворіти. Хоча це не найприємніший період для Вас, Ви захочете побути самі і наодинці, втекти від реальності.

Важливі зміни відбудуться у Вашому житті в середині липня. І ці зміни матимуть довгостроковий характер. Зараз настане цикл, пов’язаний з відносинами, партнерськими і любовними. У перебігу наступного року і декількох місяців Водолії будуть будувати нові відносини, розширювати своє коло партнерів, та й самі існуючі відносини. Хороша енергія стане доступною для Вас, для формування або посилення тісних і партнерських відносин, будь то особисті або ділові зв’язки. Ймовірно, що Ви зможете знайти рішення і для давніх проблем в існуючих відносинах, або відносно щасливо розлучитися з існуючими партнерами. У будь-якому випадку, Ви перебуваєте в кращому становище, коли справа відноситься до партнерства. Так що, дерзайте.

З 27 липня настане період, коли всю свою енергію Водолії будуть витрачати на кар’єру і соціальне становище. Ваша енергія буде спрямована в матеріальний світ, щоб поліпшити свою кар’єру, просування по соціальних сходах, публічну повагу. Вірогідні суперечки з авторитетними фігурами, відносини з начальством може стати більш напруженим. Ви можете захотіти стати керівником, а вони порахують це загрозою з Вашого боку. Але все ж, зірки дають Вам шанс просунутися вперед, вище, отримати шанс для нового початку і поваги.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,294