Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


У жовтні 2012 розпочався період, коли Ви серйозніше почали ставитися до кар’єри, посади, поваги, керівництва та досягнень. Я б сказала, що це стала Ваша болюча тема. Якщо Ви діяли правильно і обдумано, не поспішали і розраховували на пару ходів вперед (років), за цей час Водолії могли досягти величезних результатів. А ось ті, хто поспішав і стрибав з одного пенька на іншій – ймовірно здобули фіаско. У багатьох Водоліїв, крім самих везучих і розважливих (а Водолії не такі, вони не Козеріги), кар’єра / репутація як би зупинилася, кристалізувалася, сама доля не давала можливості для зростання і розширення, крім декількох періодів і місяців в році. Але зараз цей період закінчитись, і Ви зможете зітхнути на повні груди.

Я сподіваюся, що помилок досвід важкий, був не дуже гіркий для Вас, помилки були не особливо фатальними. Хоча я розумію, як Вам було неприємно, коли ні з того, ні з сього, перед Вами виникали стіни. Але як я вже сказала, наприкінці грудня застій \ тривалі труднощі в сферах: кар’єри, поваги, досягнень – закінчаться.

Ймовірно, що в середині червня і до середини вересня 2015 року, Ви знову можете повернутися до питань кар’єри, якщо не вирішите їх до 23 грудня 2014 року. Але вони будуть не настільки тривожні для Вас, всього лише повернення до «хвостах», але про це поговоримо потім.

Зараз же, в кінці грудня, 23 числа, розпочнеться нове «випробування» у Вашому житті, довгострокове (до цього була кар’єра і повагу) – дружба і колектив. За наступні два з половиною роки, Ви відчуєте зміни в дружбі. У Вас може применшитися друзів, з Вашого життя підуть всі «несерйозні» товариші, Ви можете взагалі змінити своє коло друзів. Найчастіше Водолії дружать з тими, з ким їм цікаво, без розважливості і прагматизму. Ідеальний друг для Водолія – людина цікава, орієнтована на колектив, не прагматична, а ідеаліст і любитель всього нового. Але зараз, з 23 грудня 2014 року, Вам більше почнуть подобатися серйозні друзі, та й самі Ви більше серйозніше будете ставитися до дружби. Це будуть люди, дуже ймовірно, старше Вас або впливовішим (хоча до цього Ви навпаки бігли від більш впливових людей), цілком імовірно, що це будуть більш серйозні люди, ніж ті, що у Вас були до цього. Ви станете більш прагматично ставитися до друзів. Це буде довгий період, що триває до грудня 2017 року. За цей час, ті хто у Вас зараз в друзях, більшість з них, підуть з Вашого життя. Це період перевірки друзів на надійність.

Ну а тепер, уже, пора розповісти про короткостроковому гороскопі на грудень місяць для Водоліїв.

Водолії! Тримайте свою енергію в руках! З 5 грудня і до 13 січня – Ви станете більш енергійними. Це означає, що Ви і більше будете відстоювати себе, ймовірно, зросте кількість скандалів, будете більш товариськими і генеруючими нові ідеї. Чоловіки Водолії стануть більш мужніми, може бути, навіть зросте Ваш сексуальний потенціал. Ну і ще, в цей період потрібно бути трішки більше акуратними, зростає ймовірність раптових травм і пригод, а так само скандалів, Ви станете більш хаотичними, і буде важко контролювати себе. Навряд чи дійде до бійок, в основному Водолії люблять покричати, а не помахати кулаками. Хоча хто його знає, все ж і сміливості у Вас зараз додасться.

6 грудня, плюс мінус 3 дні – хороший період для Вас. Романтика, творчість, любов, діти – це те, куди буде направлено Вашу увагу і бажання в ці дні. Вас може відвідати муза, яка допоможе вдало завершити творчий проект. Я не думаю, що в ці дні, буде вдалим початок чогось, пов’язане з тим, про що я написала вище, але впевнена, що в ці дні Ви вдало зможете завершити щось. Наприклад, вибрати хороший подарунок для коханої людини або зізнатися у коханні.

22 грудня, плюс мінус 4 дні, на Водоліїв може напасти хандра. Ви захочете усамітнення, щоб Вас ніхто не чіпав. У ці дні Вам так само можуть наснитися віщі сни. Будьте обережні зі своїм здоров’ям, якщо Вас щось турбує, приділіть цьому увагу, зараз дуже поганий період для початку захворювань.

В цілому, я б характеризувала грудня – як досить приємний місяць для Водоліїв. Який порадує, особливо на початку і середині місяця, і трішки засмутить в 20тих числах.

Найважливіші дати в гороскопі для Водоліїв в грудні 2014

Вдалі дні: 1-6, 11-17, 21, 24, 29-30.

5 грудня по 13 січня – енергії буде море! Але потрібно бути обережними.

6 грудня, плюс мінус 3 дні – любов, романтика, творчість, діти. Добре б закінчити, а не починати.

22 грудня, плюс мінус 3 дні – обережніше зі здоров’ям, імовірна хандра.

З 23 грудня і до грудня 2017 – друзі будуть «серйозної» темою для Вас.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,194