Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Настає один з найкращих періодів для Водоліїв у 2014 році. Один з Ваших кращих місяців для любові і творчості, вже 29 травня Водолії відчули приплив творчої енергії і бажання любити і бути коханими. У першу тижні червня настане час, коли одиноким Водоліям захочеться любові, знайти свою любов, а тим хто не самотні – показати її своєму партнеру. Червень обіцяє бути дуже «соціальним» для всіх Водоліїв.

Якщо Ви самотні і не зустрічаєтеся ні з ким, Зірки дарують Вам шанс знайти своє кохання. Якщо Вас давно не відвідувала муза – зараз у Вас буде море енергії для творчості. А тим, хто хотів завести дітей – настав Ваш час! Пік романтики в любовних справах у Водоліїв настане в періоді з 24 червня по 19 липня.

Вас чекає щось важливе у Ваших громадських проектах і планах 13 червня (плюс мінус 3 дні), хоча це може бути пов’язано і з Вашою дружбою і друзями. Якщо початок місяця буде присвячений творчості, дітям і любові, то наприкінці Вашу увагу буде звернено до друзів і планам на майбутнє. Готуйтеся до того, що 13 червня і наступні дні Вам потрібно буде проводити в компанії з друзями та знайомими. Може бути, Вас запросять на якісь вечірки, або ж Ви самі будете приймати гостей. Рекомендую не сидіти вдома, одному, а брати участь у всіх масових заходах.

Нові договору, оформлення нових документів, нові обговорення і торгівля – це все буде вимагати багато енергії у Вас, Вам буде важко добитися бажаних результатів з 8 червня до 2 липня. Краще всього не починати нічого нового в цей період, а перенести це на наступний місяць.

Наприкінці червня – 25 числа, плюс мінус 3 дня, будьте обережні! Це досить небезпечний період для всіх знаків, а не тільки для Вашого знака гороскопа – Водолія. Ви можете отримати травму, хоча найімовірніше суперечку з кимось. Не слід вирушати в подорож. Все що Ви запланували, піде криво і навскіс, раптово і несподівано.

Кінець місяця зверне Вашу увагу на Ваше здоров’я і обов’язки, завдання на роботі і саму роботу. 29 червня, плюс мінус 3 дня, Ви можете дізнатися щось про своє здоров’я або на Ваші плечі ляже новий вантаж обов’язків. Це ж і хороший період для того, щоб приділити увагу своєму здоров’ю і записатися в спортивний зал або почати займатися ранковими пробіжками. Якщо на початку червня у Вас був час для відпочинку, то з приходом липня турбот примножиться.

Найважливіші дати в гороскопі для Водолія в червні 2014

Вдалі дні: 2-3, 8, 13, 16-17, 19, 21, 30.

8 червня – 2 липня – не починайте нові угоди, не підписуйте нові договори, які не оформляйте нові документи. Краще в цей період розібратися зі старими документами. Проблеми з інформацією і затримкою її.

13 червня – плюс мінус 3 дня – приємний сюрприз у дружбі, плани на майбутнє. Несподіване запрошення на вечірку або Ви самі захочете провести її.

14 червня – досить складний день, імовірний скандал з рідними, хтось захоче домінувати над Вами.

19 червня – приємні речі відбудуться у Вас вдома і з рідними, а так само Вашим здоров’ям і роботою.

25 червня – плюс мінус 2 дні – небезпечний період для Водоліїв, будьте обережні! Можливі скандали і травми.

29 червня – плюс мінус 3 дня – здоров’я і робота – стануть Вашими пріоритетами на ці дні і початок липня місяця.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,164