Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Гроші – будуть Вашим основним фокусом в березні місяці. Наступ місяці принесе Вам можливість заробити більше. Зараз рідкісний період, коли зірки дарують Водоліям шанс і звертають їхню увагу на грошові питання – способи заробітку грошей, накопичення і заощадження, а так само акумулювання доходів. Можете попросити надбавку на роботі, або підняти ціни за свої праці та послуги. Вас може відвідати ідея чи загориться зелене світло. Але головне не поспішати!

Удача відвідає тих Водоліїв, які залучені в творчу працю. Ті ж Водолії, життя яких не пов’язана з творчістю, можуть відчути себе наче в тумані. Вам можуть дати документи або інформацію, яка не зовсім відповідає дійсності, з перекрученими даними. Це може мати надзвичайно важливі наслідки, потрібно перевіряти і перевіряти всі отримувані документи, особливо якщо це пов’язано з аудитом, судовими справами, розділом нерухомості, спадком.

17 березня Ваш фінансовий фокус зрушиться з особистих грошей – на гроші Ваших партнерів і чужі гроші, борги і капітали. Вам можуть нагадати про невиплачених боргів або Ви змушені будете попросити повернути Вам борг. Так само Водолії можуть вирішити зробити дорогу покупку, хай це не буде машина або будинок (хоча може бути і так), але покупка буде дорогою для Вас.

У період з 1 березня до 20 травня Ви будете відчувати затримки в далеких подорожах, спілкуванні з іноземцями, навчанні, а так само законом. Ймовірно, що проблеми будуть викликані браком сил. Краще не починати в цей період жодних міжнародних угод.

Якщо 31 березня Вам потрібно буде підписати важливі документи – не робіть цього!

Найважливіші дати в гороскопі для Водолія в березні 2014

Хороші дати в березні : 4, 8-9, 12-14, 19, 23, 26-27.

1 березня до 20 травня – чекайте труднощів у міжнародних відносинах, праві, навчанні, поїздці за кордон.

1 березня – на протязі тижня Ви будете зайняті своїми доходами і заощадженнями.

7 березня – покращитися Ваше здоров’я, а так само питання пов’язані з обов’язками, прийдуть до вирішення проблеми, які почалися в цих сферах в листопаді минулого року.

31 березня – не варто підписувати договори. Вас чекає поїздка і спілкування з родичами або товаришами.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,271