Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Січень і лютий будуть найважливішими місяцями для Водоліїв у 2021 році. У січні багато завершиться, в лютому – почнеться. Обидва місяці складні, масштабні і серйозні для подій в житті, покажуть яким буде Ваш 2021 рік (вплив на весь гороскоп для Водоліїв на 2021 рік) і наступні роки. Січень місяць: таємниць і публічності, товариськості, харизми, відносин, багатства, активності в сімейній сфері і багато чого іншого.

Два надважливих періоду почалися в грудні 2020 року, для Водоліїв вони важливіше, ніж для інших знаків Зодіаку. Дві планети увійшли в Ваш знак, в 2021 році Ваше життя сильно змінитися, до 2023 року треба зміцнюватися і ставати серйозніше. Прочитайте гороскоп Водолія на грудень 2020 року – цей гороскоп буде гороскопом для Водолія на 2021 рік.

З 7 січня до 4 березня активний період для сімейної сфери. Весь період Водолії будуть дратівливі і скандальні з усіма, але найгірше в сімейних питаннях, схильність до травм і аварій. До початку, максимум середини, лютого дуже скандальний і руйнівний. Період енергійний для сімейної сфери, але треба знайти куди направити енергію, щоб не було скандалів і руйнувань. Робіть ремонти, краще ті, де треба щось ламати і руйнувати, позбавлятися. Захищайте свій будинок і рідних. Бажання панувати в сім’ї. У сім’ї скандали, найсильніші до початку або середини лютого, намагайтеся не втратити рідних.

З 7 – 12 грудня єдина хороша вказівку для сімейної сфери в січні, розвивайте і покращуйте стосунки з рідними. Додатково, під час цього тренда хорошими будуть таємні відносини, покупки, договори, скандали.

З 8 січня до 1 лютого період для відпочинку, в цей час краще відпочивати (поки пройде частина найскладнішого) і у Вас буде можливість для відпочинку. Їдьте кудись, побудьте наодинці від інших, від відпочинку Ви отримаєте багато задоволення. Період добре вплине на Ваш психологічний стан, більше гармонії на душі, але тільки на самоті. В цей час хорошими будуть таємні особисті і ділові відносини.

З 8 січня до 15 березня багато нової інформації, з кінця січня до середини лютого буде переоцінка і повторення, період багатий на поїздки, знайомства, спілкування. Дізнаєтеся багато нового корисного в січні і з кінця лютого, в перших двох декадах лютого переоціните свої знання. Інтелектуальний тонус, займіться навчанням себе та інших людей, публіцистикою, легко буде показувати свої знання публіці – ораторство, легко спілкуватися з іншими, багато осяянь і нових ідей.

З 8 січня до 5 лютого, максимум 13 лютого, низка вказівок на травми, скандали, конфлікти, агресію, аварії, руйнування. До 4 березня Ви будете скандальні і дратівливі, але до 5 лютого – це буде на піку. Бережіть себе. Найгірше для скандалів і руйнувань в сім’ї і професії.

З 8 – 13 грудень багато важливої інформації, поставтеся до інформації серйозніше.

З 9 січня до 1 лютого, максимум 15 лютого, дуже сильна і важлива вказівка (тренд) для Водолія, що змінює масштабно Ваше життя, масштабні події в житті. Вказівка з рідкісних, сильно вплине на Ваше здоров’я, Ваше Я (вираз себе, поведінка, відстоювання своїх прагнень і цілей), духовний світ, духовні цінності, дружбу, суспільне становище, матеріальне багатство і фінансове становище, будинок і нерухомість, місце проживання, сім’ю і рідних, віру, надії, мрії. Все погане в цьому буде посилено і прискорено. Не обманюйте, не перебільшуйте, беріться за досяжне і реальне, бережіть дороге, намагайтеся робити контрольовані зміни. Бережіться всього занадто масштабного. Зміни в житті будуть великими. Якщо є проблеми в життєвих сферах, недоліки характеру – це посилиться, результати будуть в лютому або наприкінці січня.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини. Акцент на таємниці, відпочинок, духовне, самотність, здоров’я. Велика сила волі, щоб змінити свої звички, позбутися від таємного або дізнатися чужі таємниці, для таємних конфліктів і будь-яких дій. Ще одна вказівка, на можливості для відпочинку. Можна починати вивчати містику і щось духовне.

Після 13 січня Ваше життя стане швидше розвиватися, якесь уповільнення було з серпня. Особливо помітне прискорення буде по змінах в сімейній сфері.

З 22 – 26 грудень бережіть здоров’я, занепад сил фізичних і духовних, але він різко зміниться великим припливом. У справах будьте серйозні і відповідальні, не пускайте на самоплив проблеми.

Пік 28 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один з найважливіших піків на рік для Водоліїв, в цьому році він посилить багато трендів в гороскопі. Пік кульмінацій, рішень, результатів, завершень, руйнувань, скандалів. Багато подій в ці дні, зросте Ваша активність, скандальність, бунтарство, крайності. Найбільше подій у відносинах (особистих, конфліктних, ділових) і щодо Вас (Вашої життя, самосвідомості, самореалізації). Будуть важливі події в сімейній сфері. Пік непрогнозований, несподівані зміни і вчинки, зовнішні важливі події. Бережіть все, що не хочете втратити. Руйнуйте все, що набридло і не потрібно.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31 березня, другий дуже важлива і сильна вказівка (тренд), рідкісна. Впливатиме на Ваше здоров’я, Ваше Я (вираз себе, поведінка, відстоювання своїх прагнень і цілей), кар’єру, професію, репутацію, духовний світ, духовні цінності, будинок і нерухомість, місце проживання, сім’ю і рідних, віру, плани на майбутнє. Якщо нічого не робити, під час вказівки буде зруйновано все слабке в цих сферах. Під час цієї вказівки будете відчувати обмеження і розчарування, бажання все кинути і зруйнувати. Ваше безвідповідальна поведінка і бунтарство будуть руйнівними. Необхідно все планувати, структурувати, відповідально підходити до проблем, посилено працювати. Важка вказівка для життя.

З 30 січня до 21 лютого загальний період проблем з інформацією, документами, переговорами, покупками, технікою, поїздками. Під час періоду завершуйте старі проекти або змінюйте, але не починайте нові. Вдаліше буде повторне в поїздках, оформленні документів, переговорах, ніж початок нового. Для Водоліїв буде багато переоцінки інформації, знань, знайомств, проектів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – активний період в сімейній сфері.

З 8 січня до 1 лютого – таємні відносини, відпочинок.

З 8 січня до 15 березня – інтелектуальний тонус, спілкування, поїздки.

З 9 січня до 1 або 15 лютого – масштабні зміни в житті.

Пік 13 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, акцент на таємниці, самотність, здоров’я, духовне.

Пік 28 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – усвідомлення, результати, кульмінації, несподівані зміни, акцент на життя і відносини.

З 28 січня до 21 або 31 березня – сильні зміни багато в чому в житті.

З 30 січня до 21 лютого – завершуйте старі проекти і не починайте нові, переоцінка інформації.

Гороскоп опублікований 23 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

  1. 2 коментарі до “Гороскоп Водолій – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.”

  2. Инга в 24.12.2020 | Відповісти

    Это же просто кошмар какой-то.. Весь декабрь я рыдаю, нет сил.. 2020 просто убивал. Не добил. Судя по гороскопу, 2021-й добьёт точно.

  3. Марфа Бомбушкар в 28.12.2020 | Відповісти

    Инга в 24.12.2020, может быть. Все плохое усилится, ускорится, масштабируется.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,233