Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Водолій – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Водоліям треба бути обережніше з таємними романами і витратами. В цілому гороскоп гарний, багато важливих періодів і вказівок, які будуть сприятливі. Розвитком відносин з ВІПами, навчання нового для кар’єри і репутації. У другій половині місяця зможете досягти будь-яких короткострокових цілей. Ще не час для довгострокових планів і цілей, адже в наступному місяці, грудні, у Водоліїв почнеться багато важливих довгострокових періодів в гороскопі. Грудень почне змінювати Ваше життя.

З 27 червня по 7 січня 2021 року Водолії активні в спілкуванні, навчанні, торгівлі, поїздках. З 10 вересня по 14 листопада не починайте нові конфлікти і проекти, що вимагають багато енергії. З 27 жовтня по 21 листопада більше харизми і успіху в публічних виступах, судах, душевної гармонії. З 28 жовтня по 10 листопада інтелектуальний тонус, можуть бути зруйновані слабкі проекти і угоди. З 29 жовтня по 3 грудня змінюйте духовний світ, свої таємниці.

З 8 по 11 листопада не час для судів і публічних скандалів.

З 8 по 12 листопада хороші дні для заробітку грошей за рахунок своєї репутації, просування свого імені, інвестицій в кар’єру. Але не витрачайте багато, допомагайте іншим і просіть про допомогу.

З 11 листопада по 1 грудня більше справ, дізнаєтеся більше про свої цілі, кар’єрі, статусі. Займіться навчанням для професії і кар’єри. Період буде сприятливим для всього що стосується інформації яка впливає на Вашу кар’єру і репутацію, професію, цілі. Навчайтеся новому, виступайте перед клієнтами і керівництвом, вирушайте у відрядження.

З 14 по 20 листопада низка поганих вказівок для таємних романів, ділових і особистих відносин, конфліктів. Обережніше з романами з учнями і наставниками, іноземцями. Можуть бути фінансові проблеми в ці дні.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, починання, непоганий пік. Намагайтеся багато не витрачати в ці дні. Починайте нове в кар’єрі, цілях, професії, щось для статусу і репутації. Ставте перед собою швидко цілі які швидко достягните. Приділіть увагу відносинам з керівництвом і сім’єю.

З 21 листопада по 15 грудня хороший період для розвитку відносин з керівництвом і ВІП, покажіть себе цим людям. Можете знайти відносини з ними, сподобатися їм, помиритися з ними. Розвивайте і використовуйте всі відносини, які впливають на Вашу кар’єру і статус. Оформляйте важливі ділові контракти та договори, можете оформляти або обговорити шлюбний контракт, трудовий договір. Починайте відносини по вигоді.

З 26 по 29 листопада єдиний поганий тренд для відносин з керівництвом і ВІП, обережніше з романами і розривами відносин з ними. В особистих і сімейних відносинах теж можуть бути проблеми. Обережніше з непередбаченими витратами.

Після 29 листопада швидше буде розвиватися Ваше багатство, збагачення, набуття духовних і матеріальних цінностей. Період уповільнення і переоцінки багатства духовного і матеріального був з 23 червня.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, результати і важливі новини. Акцент піку на дітях, любові, творчості, планах, дружбі, суспільстві, групах в яких Ви перебуваєте. Пік сприятливий, багато корисних новин та інформації, саме час розібратися в цьому всьому, вирішити завершити або продовжувати.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Водолія на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – новини і знання для кар’єри і репутації.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, акцент на кар’єру і репутацію, цілі.

З 21 листопада по 15 грудня – відносини для кар’єри і статусу.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, рішення, новини про дітей, любові, творчості, суспільстві, дружбу, планах на майбутнє.

Гороскоп опублікований 2 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,196