Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


У кар’єрі, репутації, статусі та цілях, відносини будуть відігравати важливу роль. Багато реалізації і розвитку в громадській активності, дружбі, планах. Піки для навчання та саморозвитку, кар’єри, сім’ї, нерухомості.

Для Терезів з гороскопів на квітень і травень тривають різні періоди і вказівки.

З 1-5 червня хороші дні для зміцнення, стабілізації, більше віри, творчих ідей.

З 2 до 27 червня хороший період для відносин, які впливають на кар’єру, репутацію, статус, цілі. Поганими будуть лише 22-25 червня, всі інші дні хороші. Після 23 червня офіційно оформляйте шлюб, контракти для роботи, договори для важливих цілей. До 23 червня не працюйте з новими документами або офіційними переговорами з метою оформлення чого-небудь. Весь період добре розвивати відносини з тими, від кого залежить Ваш статус і кар’єра, спільно досягати цілей з партнерами. Перевести ділові відносини в особисті з клієнтами, керівництвом, іншими важливими людьми.

З 2-8 червня сварки, втрати, агресивність, травми, гірше для кар’єри і сімейного сфери.

Пік 11 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть енергію, новини, нове і повторення старого, багато інформації корисної про старе. Краще не нове починати, а повторно щось почати або переробити. Вище навчання, поїздки близькі і далекі, виступи, бізнес, переписати або переоформити важливі документи, повторні переговори, переучування важливого. Нові поїздки затримаються, якщо Ви їх не планували з травня.

З 11 червня до 29 липня період активності, діяльності, лідерства в дружбі і суспільстві, реалізація планів і втілення мрій. У періоду низка поганих вказівок з 28 червня до 7 липня, трохи ослаблених для Терезів, дуже гарна вказівка з 10-17 липня, в решту часу період нормальний для Терезів і їх суспільної діяльності.

З 12-16 червня обмани, фантазії, лінь, безвідповідальність або жертовність, гірше для роботи, здоров’я, навчання, різної інформації і поїздок.

З 21-15 червня хороші дні для великих дій в кар’єрі, роботі, зі здоров’ям, реалізація цілей, прагнень, стояти за правду.

Пік 24 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – хороший пік, кульмінації, результати, важливі новини, новий етап. Хороший для великого, втілення в реальність мрій і прагнень. Робота, здоров’я, кар’єра, професія, цілі, статус, репутація, сім’я, нерухомість.

З 27 червня до 22 липня хороший період для відносин з друзями і публікою, суспільством, спільних планів. У періоду будуть погані дні з 5-10 липня, але Терезам легше, дуже хороші дні для Терезів з 10-17 липня. З 10-17 липня перевести дружбу у особисті або партнерські відносини, досягнете бажаного в дружбі і суспільстві.

З 28 червня до 7 липня чреда поганих вказівок, Терезам легше, руйнування, витрати, сварки, травми. Проблеми в дружбі, дітях, зрадах, любові, суспільстві, розвагах, азарті, гірше вказівки для витрат і травм.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на червень 2021

З 2 до 27 червня – відносини і кар’єра зі статусом.

Пік 11 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове, старе, ідеологія і віра.

З 11 червня до 29 липня – дії в дружбі і суспільстві.

Пік 24 червня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, результати, кульмінації, новий етап, кар’єра, статус, будинок, сім’я.

З 27 червня до 22 липня – відносини з друзями і суспільством.

Гороскоп опублікований 12 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,302