Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терезів на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Жовтень завжди був хорошим місяцем для Терезів, але тільки не в цьому році. Вже з 5го жовтня відбудуться зміни, які змусять Вас планувати ретельно кожен Ваш крок. Весь місяць Терезів чекають події, які виникатимуть досить несподівано, що збиватимуть Вас з обраного шляху. Потрібно бути гнучкими і адаптуватися, тому що це єдиний спосіб щоб домогтися бажаного в такому шкеребернутому місяці.

5е жовтня, і якщо Ви народилися поблизу цієї дати Ви будете особливо сильно відчувати вплив, ніж інші Терези, звернуть Вашу увагу на дві різних сфери у Вашому житті. Перша сфера – це буде Ваш партнер або важливий для Вас людина (Ваш батько, Ваш начальник, той від кого залежить Ваше життя ), він принесе Вам зовсім несподівані або шокуючі новини, які Ви не могли й очікувати. Не зрозуміло, що саме буде, або він раптом буде мати потребу у Вашій підтримці і допомозі, або він буде діяти так, щоб нашкодити Вам.

Певне напруження Терези відчують вже з 2 до 4го жовтня – Ви помітите, що щось змінюється, що одна проблема накладається на іншу. Що скоро щось має статися.

Другий сферою, що вимагає Вашої уваги – буде Ваш дім і найближче оточення (сусід, начальник, член сім’ї, родич), який змусить Вас робити щось, чого Ви не особливо хочете. Він може бути дуже наполегливим, диктувати свої правила і вимагати від Вас відповідати йому. Ніхто серед знаків Зодіаку не може домінувати над Терезами, адже Ви знак керуючий відносинами, треба постояти за себе. Ви будете почувати себе напружено. Можливо варто звернутися за допомогою до вищестоящих персон (начальству, батьків), але перед цим переконайтеся, що це необхідно.

Ймовірно, що сформована ситуація буде досить складна, але в той же час і термінова, що не легко буде її виправити, але дуже потрібно. Хочу зауважити, що проблеми можуть виникнути і з державними установами та державою. Ви можете відчути, що Вам поставили мат, але Ви розумні і зможете знайти вихід з положення. Уникайте автоматичної реакції – давати моментальні відповіді, краще потратьте трохи часу на обдумування. Цей місяць навчить Вас бути оригінальним, гнучким і спритним.

19 жовтня – якщо Ваш день народження припадати на протязі трьох днів з цієї дати, Ваги можуть бути дуже здивовані змінам, які принесуть нові події. Ви готові до нової глави, і всесвіт готовий надати її Вам, він дасть її Вам, навіть якщо Ви і не готові. Друг чи багато друзів, можуть бути дуже корисні для Вас в цей час, і Ви, ймовірно, будете зворушені їх добротою і мудрою порадою. Повірте, що результат будь-якої ситуації може бути позитивним у цей час, але для цього потрібно зробити мозковий штурм, перевірити багато варіантів і опцій, щоб знайти золоті самородки в виниклих подіях.

До кінця місяця, початку третьої декади, Ви цілком будете захоплені спробами вирішити проблему з партнерами, або зрадою, про яку Ви нарешті дізналися. З іншого боку, якщо Ви постраждали від поведінки людини на початку цього місяця, Ви повинні вирішити, як виправити або розірвати відносини. Все буде дуже туманно в період після 19 жовтня, так що складно сказати, як Вам вчинити правильно.

Думаю, що найкраще слідувати однією з улюблених аксіом Терезів і Козерігів – «Якщо сумніваєшся, не роби нічого». Особливо важлива вона буде в період з 22 жовтня до 11 листопада. Це поганий час для розстановки крапок і ком, вибору нового життєвого шляху і старту нових проектів. Не варто підписувати нові контракти, і здійснювати дорогі покупки до середини листопада. Слідкуйте, спостерігайте за оточуючим Вас світом, чекайте важливих новин, які точно вкажуть Вам правильний шлях.

Найкращий день для романтики буде 17 жовтня. Ви можете, несподівано, зустріти нове кохання або закохатися в когось.

Найважливіші дату для Терезів у жовтні 2013

Хороші дні : 9-10, 13-14, 17, 22-23, 27-28

1 і 3 жовтня змусить Вас звернути увагу на будинок і відносини.

5го жовтня відбудуться важливі події. Ви зрозумієте, що Вам потрібно, щоб зробити життя кращим. Події відбуватимуться по осі Я – Ти.

Якщо Вам потрібна допомога від друзів, хорошим часом отримання її буде 1-15 жовтня.

17 жовтня важливий день для неодружених Терезів.

19 жовтня принесе з собою важливу інформацію, раптову, про партнера, не зовсім хорошу – яка струсить Терезів. Так само варто приділити більше уваги своєму здоров’ю.

У період з 22 жовтня до 11 листопада – варто перевіряти і перевіряти, і не починати нічого нового.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,351