Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терезів на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Ви отримаєте важливі новини і великі можливості в серпні. Можливості, ті горизонти, ті двері, які відкриються перед Вами у серпні – це рідкісний дар зірок, який приходить не кожен рік. І ймовірно, що нові можливості будуть для Вас на краще. Не варто планувати відпустку до вересня, у Вас, просто, може не бути на нього часу до вересня.

Постарайтеся зробити собі «ім’я», домогтися слави і пошани. Я впевнена, що у Вас зараз повно енергії і знань, щоб зробити це. Слідкуйте за розмовами оточуючих про Вас, беріть участь у громадських справах і заходах, і приймайте вигідні для себе пропозиції.
Займіться підвищенням своєї репутації, новими проектами і торгівлею. У всьому цьому Ви отримаєте успіх. Шукайте нові шляхи, постарайтеся знайти собі впливових покровителів і друзів. Покажіть впливовим людям, чого Ви досягли, і що ще можете досягти!

Після 6го серпень Ви отримаєте приємне запрошення, несподівано і неждано, на яке майже і не сподівалися. Будете більш соціально активні. Нові знайомства, багато спілкування, повернення старих друзів і набуття нових. Коло Ваших інтересів і захоплень розширитися, з’являться нові.

Серпень хороший місяць для придбання дорогих покупок.

7го серпня змусить Вас звернути увагу на свій імідж і будинок (рідних), можливо, з’являться питання у зв’язку з нерухомістю. Ймовірно, що ці «питання» потребуватимуть великих матеріальних вливань, для вирішення їх.

Терези потребують баланс, між роботою і сім’єю, між дітьми і друзями, між часом для себе і часом для улюбленого …. Це потреба Терезів – знаходити баланс у всьому. Якщо до серпня ви багато витрачали часу на роботу, то тепер, прийшов час приділити час для рідних. А наприкінці серпня, 27го числа, для друзів і планів на майбутнє.

17-18 серпня (плюс \ мінус 2 дні) у Вас станеться щось з любов’ю, можливо, Вам визнається хтось у коханні? Це будуть дні повні романтики для всіх Терезів. Ви будете дуже романтичними, охочими знайти свою другу половинку, і закохатися в когось без розуму, Терези будуть літати в хмарах у третій декаді серпня. Хоча, можливо, в ці дні відбудеться тільки «початок», а самі розвитку подій будуть 24-25 серпня.

Як я вже говорила, весь місяць, буде повний спілкування та публічності у Терезів. Але це тільки початок, цей період продовжитися до 10го жовтня. Особливо активні Ваги стануть після 27го серпня. Раджу всім Терезам сходити в театр, або на балет, а може і на концерт Вашого улюбленого артиста.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,281