Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терезів на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Кар’єра і соціальне становище, з приходом липня – це будуть основні теми для Терезів. Вперше за тривалий час, Ви зможете домогтися соціального стану або поліпшити його настільки значно. Вже після 8го липня біля Вас відбудуться зміни. Особливо сильно Вашу увагу буде сфокусовано на кар’єрі після 13 липня, успіх Вас чекатиме в цій сфері з 13 липня до 27 серпня, так що не втрачайте свій шанс! У цей період ви отримаєте важливі новини, які прийдуть до вас із затримкою. Ви станете більш активні. Якщо ви розумієте, що на тій посаді або при тому положенні, які існують у Вас зараз немає перспектив для зростання – прийшов час змінити це місце роботи та посаду. Адже такий шанс щодо поліпшення своєї важливості Ваги отримують раз на кілька років! Не варто втрачати його, заради насидженого місця. Ви гідні більшого.

Найкраще пошукати удачі в наступних сферах: а) послуги – готельна індустрія, ресторани, продаж товарів для дому та розваг, б) фінанси: банківська сфера, страхування, посередництво. Врахуйте, що навіть якщо заробітна плата спочатку буде нижче, ніж на попередній роботі або ж нижче ніж ви очікували. То все одно, в майбутньому все буде набагато краще. Ця робота принесе вам більше престижу, кар’єрного зростання і поваги, хоч по початку оклад і буде нижчою.

Починаючи з 17го липня у Вас виникне багато планів і роботи, можливо що ви отримаєте фінансову підтримку (або ж якусь компенсацію), а так само просування на роботі. Постарайтеся використовувати всі можливості, які будете отримувати, і шанси для поліпшення свого кар’єрного та соціального стану.

Всі пропозиції, які Ви будете отримувати до 20го липня, потрібно зважувати і не поспішати. Перевіряйте всі документи, прораховуйте всі свої дії. Ймовірно, що до 20го числа липня місяця ви будете отримувати багато різних пропозицій, які спочатку буде складно реалізовувати (можливо, що ви не будете бачити ясності в них), але вже після настання цієї дати, всі проблеми і питання вирішуватимуться значно швидше. 21го липня, ймовірно, що ви отримаєте, несподівано, підтримку в особі ваших партнерів і покровителів. Слід прислухатися до порад, які Ви отримаєте 21го числа від адвокатів, хедфайндеров (відділу кадрів), вашого радника, бізнес партнера. Зверніть на цих людей увагу! І на те, що вони Вам радять.

Як Ви бачите, гороскоп для Терезів на липень 2013 обіцяє удачу в соціальному та кар’єрному зростанні. Але будуть і погані дати. Про яких я зараз розповім.

1го липня, у Вас можуть виникнути проблеми в сім’ї, або з нерухомістю та вашим будинком, так само ймовірний скандал і не удача на роботі. Будьте обережні на нарадах і під час укладання угод, Ваш партнер \ клієнт, може, вести себе не правильно і тиснути на Вас. Намагайтеся триматися своєї думки і не міняти його, постарайтеся коректно довести, що праві Ви, а не він. Хоча це і викличе у Вас стрес.

А ще Терезів чекають проблеми 3 та 4 липня. Ці дні будуть для Вас сповнені нестабільності, непередбачуваних ситуацій і навантажень, з якими Вам буде важко впоратися. Будьте обережні за кермом! І бережіть свої нерви.

Вся перший тиждень липень для Терезів буде дуже стресовій, якщо часто Ви спокійна і стримана людина – зараз ваші емоції будуть бити через край. Найкраще, провести перший тиждень десь далеко від тих людей, з якими Ви не в ладу. Так само ваша черезмірна турбота до оточуючих (дітях, рідних) може призвести до невеликого скандалу. Навряд чи плани, які ви побудували на 1-8 липня – збудуться або ж їх буде легко реалізувати. Зміни відбуватимуться самі по собі, без вашого на те впливу і можливості їх зупинити. Хоча, може бути, Ви і самі захочете змін!

Любов + липня + Терези – 21 липня – цю дату варто запам’ятати одиноким Терезам, саме в цей день ваше серце заб’ється сильніше! Можливо, що ви зустрінете свою стару симпатію, або нову. Якщо ви перебуваєте у відносинах, вони зміняться (складно сказати в яку сторону). Але можна сказати точно, що для змін потрібні ваші дії, а не очікування і думки. Так само, може статися, що в цей день Ви розтягніться з людиною, але не сумуйте – це означає, що не він не був тим, хто Вам потрібен!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,168