Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Дорогі мої Терези, знову на Ваші плечі ляже тягар випробувань. Жовтень – це пора Терезів, Ваш місяць (3 \ 4), але цього року початок жовтня буде не найприємнішим для Вашого знака. Хочу попросити Вас запастися терпінням і не поспішати. Зрозумійте, що складно буде не тільки Вам, а й іншим знакам Зодіаку, але кожному по-своєму, комусь більше, комусь менше, одним в одній сфері життя, а іншим в іншій. Найскладніше буде кардинальним знакам, а особливо складно Терезам і Овна.

Перше місячне затемнення буде 8 числа, так що 7 днів до і 10 після – чекайте раптових змін у відносинах, з коханим або партнером, або ж ворогами. Я не знаю, що Вам порадити, але у мене є одне правило – не поспішати до і після затемнень. Так що, Терези – не поспішайте на початку жовтня приймати рішення, просто спостерігайте і чекайте. Ще можу сказати про це затемнення те, що воно буде схоже на події, які відбулися з Вами 16 квітня, події цього жовтня будеть на одній осі. Тільки тоді фокус був на Вас, а тепер на Вашому партнері. Ще хочу додати, що тоді Вам було складніше, тепер буде трішки простіше. Особливо сильно відіб’ється це затемнення на тих Терезах, які народилися 8 жовтня (плюс мінус 5-7 днів). Затемнення – це завжди шок, а в цьому році воно ще буде в аспекті з одною планетою, що відповідає за революції, несподівані зміни, прозріння. 8 жовтня, плюс вказаний період, зверне увагу на партнера. Щось змінитися у Вашому ставленні до нього, щось змусить Вас повестися по-іншому, змусить прийняти рішення з приводу відносин. Змусить змінити Вас ставлення до свого партнера, тому що Ви щось дізнаєтеся, раптово і незалежно від Вас. Ще в ці дні Ви будете дуже ранимі й емоційні в стосунках, можете захотіти здійснити революцію! Як я писала вище – не поспішайте!

Мені складно сказати, як Ви будете себе почувати, і що саме трапиться, але Вам потрібно буде прийняти рішення. Може, Вашому партнеру раптово потрібно буде допомогти, тому що у нього відбудуться неприємності. Може, Ви дізнаєтеся, щось неприємне про нього. Може, Ви захочете розлучитися з цією людиною. Може, захочете підвести підсумки. Затемнення буде на повний місяць, так що імовірний кінець чогось. Може, Ви дізнаєтеся, що Вас зрадили. Але повірте мені, краще знати, ніж бути козлом. У нашому житті бувають моменти, які ламають нас, змінюють нас. Зараз саме такий період. Тримайтеся! Все буде добре! А може, Ви просто, нарешті, зрозумієте, що потрібно міняти партнера! Саме зараз, в цей період.

Можу Вас порадувати тим, що 11 жовтня кілька зірок утворюють хорошу фігуру на небі (вона більш вдалою буде для знаків стихії вогню, але все ж дружня Вам (адже Ви – повітря)). Так що, зірки допоможуть Вам впоратися з тим, що станеться на затемнення. Якщо Вам потрібно буде відволіктися – направте свою енергію на друзів або вирушайте в поїздку.

Друге затемнення відбудеться 24 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів, і більше впливу вже матиме на Скорпіонів, для Терезів ж воно принесе щось нове в доходах, накопиченнях, способах заробітку, нове в – фінансах. Це будуть хороші зміни. Можете починати шукати нові джерела доходів, способи заробітку грошей. Може Вам зроблять пропозицію нової роботи, з більш високою оплатою праці.

Ще одне зауваження, загальне для всіх знаків Зодіаку, не варто починати нові проекти з 5 по 27 жовтня. Це період проблем з інформацією, у всіх її проявах: оформленні документів, переговорів, зберіганні, передачі.

Останнім часом, Ви більше енергії витрачали на поїздки, спілкування з сусідами, братами і сестрами. Ймовірно, що у Вас зросла і кількість скандалів з ними. Після 26 жовтня Терези більше енергії витрачатимуть на свій будинок і сім’ю. Ви можете вирішити зробити капітальний ремонт, і не помилитеся! Це гарний час для ремонту будинку, або допомоги рідним. Зараз у Вас вистачить енергії почати і завершити, головне встигнути до 5 грудня. Ймовірно зростання кількості скандалів вдома.

Цей місяць – жінок Терезів, найвдаліший час, який триватиме до 25 жовтня. В цей період Ви будете дуже жіночні, дуже чутливі, романтичні, будете бажати знайти гармонію у відносинах, можете навіть стати трохи поступливішим. Повірте мені, протилежній статі буде Вас складно не помітити! Це ж відноситься і до чоловіків, але в меншому ступені (з урахуванням того що я говорю про чоловіків Терезах, десь відсотків на 25% менше). Пік Вашої привабливості і бажання налагодити відносини настане в кінці місяця, з 21 жовтня і до закінчення «часу» Терезів.

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в жовтні 2014

Вдалі дні: 4-5, 10-11, 13-14, 16-23, 27-28, 31.

5 – 27 жовтня – не час для початку нових проектів, переговорів. Очікуйте проблем з інформацією та документами.

8 жовтня, мінус 5 днів і плюс 10 – зміни, шокуючі, в близьких відносинах і партнерство.

24 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – ловите свій шанс по заробітку грошей!

26 жовтня по 5 грудня – в цей період більше енергії будете витрачати на будинок і сім’ю.

1 жовтня по 25 – хороший період для Терезів. Ви будете більш романтичні і привабливі. Пік приходить на 18 жовтня.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,295