Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Багато чого відбувається, і відбуватиметься, у Вашому серці протягом усього вересня, дорогі Терези. Ви будете менш схилі приймати рішення та дії в Вашому житті до останнього тижня вересня. Ви будете товариські, але складно буде відкриватися перед іншими. Станете більш чутливими, будете більш підозрілими, захочете розгадати таємниці і секрети інших, або ж створити свої. В цей час Ваш розум буде дуже активний, але потрібно визнати, що зірки штовхають Вас до духовної та емоційної перевірки. Якщо у Вашому житті чомусь наступив кінець, пора визнати це, настав час розрубати ланцюга, кінці у Вашому житті. Зараз час втрат, переходу на новий рівень, скоро настане жовтень – Ваш новий солярний рік, і час для нових начал. Так що просто відпустіть тих або те, що Вам не потрібно.

Найголовніше, постарайтеся не захворіти у вересні. Інакше хвороба буде тривалою!

В перший тиждень вересня Терезам належить зробити коригування, очікуйте нову діяльність, але постарайтеся не перестаратися. Найімовірніше, що нові обов’язки будуть пов’язані з сім’єю. Так само на початку вересня можливі конфлікти з сім’єю, і цілком імовірно, що вони будуть викликані Вашими друзями. Існує гостра потреба в тому, щоб приділити більше уваги особистому життю зараз. Любов зараз «притихла», можливо, Ви дізнаєтеся щось нове про свого партнері (як улюбленому, так і по бізнесу).

8 вересня, плюс мінус 3 дня, нагадає Вам про вашу роботу, борг (відповідальності), а так же здоров’я, Ви будете сповнені позитивної енергії, щоб вирішувати проблеми пов’язані з цими сферами Вашого життя. В той же час, в цей період Ви будете занадто мрійливо ставитися до роботи і обов’язків, дивитися на них через рожеві окуляри. Будьте більш уважними!

Починаючи з 14 вересня і до 26 вересня, Терези будуть більше вкладати своєї енергії в поїздки і навчання, а також спілкування. Хоча до цього періоду Ви більше енергії витрачали на заробіток грошей. Можливо будуть виникати скандали з учителями, сусідами і людьми з-за кордону в плині півтора місяців.

В останні 10 днів вересня Ви відчуєте, що у фінансових справах (а так же накопиченні) – «крига скресла», нарешті після майже піврічного застою, Ви почнете отримувати результати! Сімейні ролі, та й роль сім’ї у Вашому житті, може, змінитися в ці дні. Ви відчуєте, що в останній тиждень вересня життя починає набирати темп.

24 вересня, плюс мінус 5 днів, Терезів будуть переповнювати емоції. Ви будете перебувати на піку своєї активності! Це найважливіший період, місяць, в році для Терезів, щоб усвідомити своє Я, свої бажання. Багато хто з Вас вирішать змінити свій імідж, хтось навіть вирішить змінити свій спосіб життя. Життя прийде в рух, нові плани, нові цілі, дружба можете перерости в партнерські відносини, що існують можуть бути розширені, перед Вами відчиняться двері позитивних змін. Цілком імовірно, що якісь «підвішені» відносини переростуть в тісне партнерство. Це час для розуміння, вивчення, прийняття ризиків на соціальному рівні, початку упереджених ідей, пов’язаних з дружбою і відносинами, того якими вони «повинні» бути. Ви зрозумієте, що володієте всією ситуацією, тримайте владу в своїх руках! Можете просувати Ваші особисті плани. Гарний час для оновлення свого іміджу.

Починаючи з 29 вересня і до 24 серпня, у Терезів настане хороший період. Ви станете більш (будете хотіти): товариські, романтичні, згідливі, харизматичні. Особливо жінки Терези. Це хороший період для романтичних відносин. Багато Терезів захочуть знайти свою другу половинку. Так само це хороший період для пошуку миру, гармонії, любові в стосунках. Жінки Терези зможуть зачаровувати інших, чоловіки так само будуть харизматичні, але все ж цей період жінки Терези запам’ятають більше!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,183