Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Терези, пам’ятаєте як в грудні місяці Ви стали більше: мужествені, сексапільніше і сексуальніше (особливо чоловіки), енергійніше і захотіли керувати – бути лідером, агресивні. А ось у березні енергії поменшало, але після 20 травня вона повернеться до Вас. І цей період триватиме до 26 липня.

Ймовірно, що в квітні у Вас відбулися зміни у відносинах. Несподівані. Але і в травні варто чекати змін у відносинах, таких ж стрімких, вогненних, пристрасних і несподіваних.

Ви так само могли помітити зміни з фінансами, або ж скоро помітите їх. У травні Вам потрібно буде приймати рішення про те, як укласти угоду, пов’язану з «чужими» грошима :кредитами, відсотками, спадщиною, комісією. Новини, які Ви отримаєте на початку травня – будуть позитивними, ймовірно, що зірки пошлють Вам шанс добре інвестувати свої гроші, взяти вигідний кредит, або повернути борг. Ці ж, зміни та новини, можуть бути пов’язано і з спадщиною, шлюбним майном. Ви будете відчувати деякі труднощі, над якими потрібно буде попрацювати, але Ви зможете знайти вдале рішення.

15 травня очікуйте кульмінацію, пов’язану з особистими грошима: депозитами, заощадженнями, накопиченнями і джерелами доходу – плюс мінус 3 дня. Ви можете зіткнутися з серйозними фінансовими питанням, Вам потрібно буде вирішити – залишити або прийняти (і продовжити) главу у Вашому житті. Будь-яке рішення, яке-б Ви не прийняли, потребує багато часу для реалізації і буде важливим для Вас в майбутньому.

Якщо Ви вирішите припинити що-небудь, йдіть вперед і не дивіться назад. Тільки повністю відмовившись від чогось, припинивши думати про це, думати про те, що можна повернутися назад, Ви зможете позбутися цього назавжди. І повірте, якщо Ви хочете позбутися цього, дійсно (а не зберегти), то це буде на краще.

Це хороший період ( 15 травня) для укладання угод, ймовірно і поліпшення в кар’єрі, отримання грошей. Відбудеться щось, що поставить перед Вами нову мету. Це гарний час, для того, щоб запланувати щось важливе, і воно обов’язково збудеться.

Наприкінці місяця, 29 квітня (плюс мінус 4 дні) настане період розслаблення і відпочинку. Ви зможете нарешті відпочити. А ще це хороший період для того, щоб зайнятися своєю освітою, подати документи до ВНЗ чи вивчати щось нове. Якщо Ви хотіли поїхати за кордон, але не виходило – спробуйте зробити це зараз!

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в травні 2014

Вдалі дні: 2, 6-7, 16-17, 20-25, 29-31.

3-29 травня – Ви станете більш пристрасними у відносинах з партнером, більш нерозважливо витрачати гроші.

15 травня – плюс мінус 3 дні – потрібно буде прийняти план, довгостроковий, пов’язаний з фінансами.

16 травня – Ваш романтичний партнер здивує Вас. Чекайте і раптових розтрат.

25-26 травня – хороший період для кар’єрного та соціального зростання.

29 травня – плюс мінус 4 дні – Вам варто подумати про далеку поїздку або навчання.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,197