Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Дім, сім’я, коріння, традиції – це буде хвилювати Терезів в січні. Особливо сильно увагу буде сфокусовано на будинку і сім’ї після 1го січня. Після 1го числа, Ваші думки будуть оновлені, ідеї реконструйовані. Ви можете повернутися до ідеї \ проекту, над якою працювали рік тому в січні, хоча Вам і буде страшно займатися цим знову, але слід над цим попрацювати, Ви маєте всі шанси, щоб досягти своєї мрії зараз, так що йдіть за нею!

Хоча ці плани і не буде легко вирішити. Якщо потрібно буде укладати нові договори, або переводити відносини з близькою людиною на новий рівень – дочекайтеся 31 січня. На початку місяця Терези будуть вкрай емоційні, образливі. Слід очікувати багато перешкод на своєму шляху.

Ситуацію, яку Вам потрібно буде вирішувати 11-12 січня, обставини, зможе принести хороший результат, тільки якщо Терези серйозно до неї поставляться, і принесе результат не скоро, але результат буде вкрай важливим. Це хороші дні для обговорення договорів з партнерами і планів на майбутнє. Слід прислухатися до літньої людини, він може дати Вам ділову пораду або до свого друга. Якщо не можете самі з чимось впоратися, попросіть допомоги у друзів, вони не відмовлять Вам зараз.

15 січня – один з найважливіших днів для кар’єри в 2014 році, плюс мінус 3 дня. Подія в ці дні закладе фундамент, на майбутнє. Ви зможете зрозуміти, чого ж Ви хочете і як Вам цього досягти. Слід очікувати новин від людини, до якої Ви зверталися за допомогою або проходили співбесіду пару місяців тому або тижнів.

Хоча у Вас і буде досить поганий настрій в січні, зневіра, розлад, розчарування, бурління емоцій. Все одно треба тримати хвіст трубою і намагатися бути оптимістом. Всесвіт допоможе Вам, вже в лютому справи почнуть йти на поправку.

Кінець місяця, 30 січня, принесе з собою хороші новини. Почнеться хороший період, на протязі 5 днів. Ви можете закохатися в цей час, захотіти завести дітей, почати створювати і творити. Відбудуться раптові і несподівані події, ті, що Ви б ніколи не порахували можливими. Терези одинаки будуть мати найкращі перспективи знайти нову любов або ж помиритися з колишнім коханим або коханцем. Хороший період і для зачаття.

Дійсно, Ви відчуєте, що життя налагоджується, з’являються нові перспективи, плани.

Варто очікувати і несподіваною поїздки 31 січня або на протязі 3 днів або ж новин.

Хоча рідні та будуть тиснути на Вас в цьому місяці, відносини з партнером не приноситиме все, що Ви хочете. Не переживайте, все буде добре, головне дожити до 31 січня.

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в січні 2014

Хороші дати в січні: 11-12, 17-18, 25-26, 29-31.

1 січня – будинок буде в центрі уваги Терезів.

15 січня – принесе Вам сюрприз в кар’єрі і соціальному стані.

30 січня – саме час для любові, налагодження відносин, спроби завести дитину. Вашу увагу буде звернено на дітей, творчість, любов. Чекайте сюрпризів.

31 січня – Ви відчуєте полегшення, і що справи нарешті пішли на поправку.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,193