Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Був час, коли Ви відчували себе впевнено і думали, що не варто ризикувати з бізнесом, фінансами і накопиченнями, але цей час був до серпня місяця, Терези. Раніше Ви були обережні щодо грошей, способів заробітку, але .. В серпні місяці і до середини вересня Ви можете відчути тиск на себе у фінансових сферах, необхідність пошуків нових джерел доходів, бажання ризикувати. Ваш дух підприємництва вийде в світ! Постарайтеся все ж бути обережними зі своїми витратами і накопиченим майном.

Серпень добрий місяць для поїздок за кордон (особливо спочатку місяця), навчанню чогось нового, суднових розглядів, пошуку допомоги від покровителів, спілкуванню з іноземцями.

Серпень – місяць досить активний, але хороший, без проблемний для представників цього знака Зодіаку. Існує сильний фокус на дружбу, групову діяльність, участі в колективних заходах. Відносини з грошима та друзями можуть бути ризикованими в цей місяці.

В середині серпня, 10 числа, плюс мінус 3 дня, Терезам варто очікувати важливих новин або гучних компаній. А так же короткі поїздки.

18-19 серпня – дуже хороший період для романтики, у Вас буде можливість завести романтичні відносини, або ж Ви просто будете вкрай романтичні в ці дні.

Весь місяць Терези будуть дуже активні, багато зустрічей, багато поїздок, багато переговорів. Але 25 серпня, плюс мінус 4 дня, Ви натиснете на гальма. Ймовірно, що зараз Ваше сприйняття реальності пройде перевірку, може бути Вам буде дано дізнатися щось, про що Ви раніше не здогадувалися. Зміниться Ваше сприйняття навколишнього світу. Дізнаєтеся нову таємницю, або ж Терезам потрібно буде щось приховати від інших. Вам захочеться побути одному, щоб ніхто Вас не чіпав і не турбував. Раджу приділити увагу своєму здоров’ю, якщо воно турбує Вас – Ви можете захворіти, особливо уважно потрібно бути в тому випадку, якщо є підозра на отруєння.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,303