Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Весь початок липня у Терезів буде присвячене кар’єрі, отриманню поваги від інших, турботі про бізнес.

А після 12 липня (плюс мінус 4 дні), увагу Терезів буде звернено до сім’ї і дому. Цілком імовірно, що підійде до кінця щось важливе, що було розпочато раніше. І дуже ймовірно, що край цьому настане вкрай несподівано. При цьому всьому, Терезам потрібно буде знайти баланс між кар’єрою (до якої в липні у них звернуто увагу, можна сказати – це пік протягом останнього року) і будинком.

Останній рік і пару місяців у Терезів був успішний період у кар’єрі, період пов’язаний з соціальним становищем, повагою інших, бажанням зробити кар’єру – бажанням «розширення» і новими цілями в цих сферах. Зараз, наприкінці липня, цей тренд піде в небуття! Так що поспішіть, якщо Ви бажаєте просунутися на щабель вище – часу залишилося обмаль, до кінця місяця! Новий тренд, буде пов’язаний із дружбою, соціумом, масовими заходами творчістю і планами! Вже в кінці липня – початку серпня Терези відчують бажання «розширити» коло своїх друзів, стануть більше часу проводити в колективах, починати нові колективні проекти – так само в цьому всьому у Вас будуть і нові цілі.

Ще один новий тренд очікує Терезів в кінці місяця – 26-27 липня і до середини вересня – заробіток грошей і накопичення. В останніх 7 місяців Терези стали активніші, незалежні – частіше говорили «Я», ніж зазвичай, а разом з цим і більш агресивні, а так само сексуально активні (особливо чоловіки). У останній тиждень липня до Вас повернеться Ваш старий характер – ці риси підуть. Тепер настане період, коли Ви більше енергії будете витрачати на заробіток грошей і накопичення, ніж на встановлення \ показування свого «Я», Ви станете таким як були раніше по «м’якості».

А 27 липня (плюс мінус три дні) чекайте чогось нового пов’язаного з дружбою і групами! Ви можете знайти нового друга, та й не одного! Або ж вирішити, щось пов’язане з друзями.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,139