Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Перших два тижні квітня увагу Терезів буде сфокусовано на відносинах і партнерах – коханих і по бізнесу. Період буде не особливо приємним, і почнеться він дуже раптово. Вам потрібно буде надати підтримку партнеру, або ж попросити допомоги у нього. Новини отримані Вами можуть і не вплинути на Вас безпосередньо, але торкнутися побічно Ваших стосунків з партнером. Є велика ймовірність того, що Ваш партнер розлютиться і образить Вас, або ж Ви раптово вийдете з себе і скривдите його – одне можу сказати точно – зміни чекають Вас.

А ось 16 квітня (плюс мінус 4 дні) Ви зрозумієте, як же по-справжньому до Вас ставитися партнер, чесні його дії і почуття чи ні – це можуть бути новини, які Ви ніколи не очікували почути. Тепер вже Ви будете вимагати уваги до своєї персони. Якщо у Вас були проблеми з партнером і він хотів піти від Вас, то зараз у Вас є шанс примиритися і відновити відносини. 16 квітня, період, – підведе до фіналу, дасть результат у стосунках. Ви зрозумієте як Вам потрібно вчинити, чого хотіли б отримати від партнера і що можете дати. Але найімовірніше, що в цей період Ви будете більш егоїстичні і орієнтовані на себе, а не на нього. Можливо, що Вас захочуть кинути або просто відсторонитися від Вас.

Уважно стежте за своїм здоров’ям в середині місяця. Будь-яка хвороба, що починається сущою дрібницею може перерости в щось більш небезпечне для Вашого здоров’я.

18 квітня – хороший день для співбесіди, якщо Ви шукайте роботу або Вам потрібно обговорити щось важливе (але не з постійним партнером по бізнесу або коханим).

21 – 24 квітня – здається, що небеса відкрилися. У перебігу цих 4 днів буде дуже складно не йти на конфлікти з іншими, Ви будете дуже швидко «закипати», Вам буде складно приймати продумані рішення – все відбуватиметься імпульсивно. Будьте обережніше в цей період! Але з іншого боку, ці зміни і імпульсивності принесуть Вам бачення майбутнього відносин. 24 квітня справи підуть не так як Ви планували у відносинах, раптово обстановка загостритися. Краще всього не діяти, а почекати і послухати, зараз Ви не зможете досягти потрібних результатів – відкладіть розгляду з відносинами до 20 травня.

Кінець квітня – початок травня, 30 квітня (плюс мінус 4 дні) змусить Терезів звернути свою увагу на гроші, які Ви отримуєте від інших людей – депозити, відсотки, роялті, борги і кредити, а так само чужі фінанси з якими Ви працюєте або Ваші борги (податки, кредити, платежі) – це все чекає змін, в кращу сторону. Не раджу пробувати взяти кредит у банку, якщо він Вам необхідний. Тема боргів – з отримання чужих грошей і поверненню – тривати до середини травня, але про це я напишу в наступному гороскопі на місяць.

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в квітні 2014

1 – 5 квітня – все Вашу увагу буде сконцентровано на партнері. Не найкращий час заводити новий роман.

16 квітня – кульмінація у відносинах. Терези будуть вкрай емоційні і не терплячі. Готуйтеся до новин. Ваш партнер може зрадити Вас, або навпаки – Ви можете зрадити його. Особливо важливий період для Терезів, які народилися 19 жовтня (плюс мінус 4 дні).

24 – 25 квітня – конфронтація – Терезам буде важко тримати себе в руках. Це до того ж і досить небезпечний період, будьте обережніше і не потрапте в неприємності.

30 квітня (плюс мінус 4 дні) – торкнеться Ваш фінансовий сектор, готуйтеся перерозподіляти свої доходи і до зростання витрат.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,272