Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


У далекому 2012 у Терезів почався період у житті, який навчив цінувати гроші, планувати свої доходи і витрати, поважати накопичення. Ви могли відчувати проблеми із заробітком грошей, в основному, були лише періоди – коли щастило з грошима. Цього року, на радість Вам, він закінчитися. Доживемо до 23 грудня, а потім почекайте, поки «енергія» зірок дійде до землі. На помилках вчаться, обмеження – це стимул до правильного використання ресурсів, життя навчило Вас розпоряджатися грошима.

6 грудня, плюс мінус 3 дні, чекайте завалу на роботі (але це не головне). У ці дні Ви можете вирішити вивчати щось нове для себе, як мінімум почати читати книгу. Так само, в цей же період, може вирішитися питання з поїздкою або судовим розглядом. Якщо не справляєтеся з чимось самі, попросіть про допомогу. У цей період люди будуть готові піти Вам на допомогу. А так же, будьте обережні зі своїм здоров’ям. Не час для хвороб, а особливо для їх початку.

Починаючи з 4 грудня і до 13 січня, Терези більше енергії будуть витрачати на любов, творчість, дітей. Це дуже довгий період, коли Ви можете спробувати зачати дитину. Так само в ці дні Ви будете більш романтичніше, Вам буде хотітися любові, може навіть і на стороні. Ну і звичайно творчість, ідеї будуть бити фонтаном.

22 грудня, плюс мінус 4 дні, будинок і рідні – ось що буде для Вас важливим у ці дні. Ймовірно, щось нове станеться у Вас вдома, початок чогось. Це хороший період, щоб саме починати, а не завершувати. Можете почати ремонт, або шукати нове місце проживання. Повірте мені, початок січня, до середини – будинок буде Вашим основним фокусом. Щоб Ви не починали будинку – все буде виходити! З рідними і домом. У ці дні відбудеться багато всякого під дахом будинку Вашого.

Новий рік найкраще зустріти в колі сім’ї. Грудень – буде хорошим місяцем! Відпочивайте, поки є час!

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в грудні 2014

Вдалі дні: 2-7 11-16, 20-22, 29-30.

З 4 грудня і по 13 січня – багато енергії у творчості, кохання і дітей.

6 грудня, плюс мінус 3 дні, – удачі в поїздках і судах, а так само всім, що пов’язано з цим.

22 грудня, плюс мінус 4 дні – дім і сім’я. Приділіть їм увагу!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,286