Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – березень 2019 від Марфи Бомбушкар


Досить хороший місяць, проблемні дні будуть в кінці другої і початку третьої декади, потрібно буде берегти здоров’я, обережніше з робочими питаннями, відносинами. У цьому місяці багато роботи, але і можливо дізнатися більше про здоров’я. Хороший любовний період і творчий. Все ще буде багато фінансової активності, намагайтеся зміцнити і змінити свої боргові питання і сімейні. В кінці місяця буде можливість завершити щось важливе або прийняти важливі рішення, про себе і відносинах. Буде приріст енергії, зміцнення та оновлення поглядів на життя.

З 10 лютого по 17 квітня дізнавайтеся про роботу (проектах, клієнтів, співробітників, обов’язки) і здоров’я (лікування, діагнози, спорт), багато інформації про це і багато завдань, може бути завал на роботі, хоча в березні намагайтеся не поспішати і нове не починати, а займіться старим. З 14 лютого по 31 березня більше енергії для вирішення фінансових питань, сил для відстоювання своїх прав і досягнення бажаного, особливо в кредитних питаннях, виплати, боргах, з кредиторами і боржниками, спонсорами.

З 1 по 26 березня романтичний період, займіться своєю любов’ю, вилікуйте розбите серце або заповніть його новим коханням. Закохуйтеся або забувайте старе кохання, протягом усього терміну період досить сприятливий, але в середині гороскопу на березень будуть конфлікти або образи. Ще можна зайнятися творчістю, буде більше бажання для творення. Для Терезів буде приріст харизми і чарівності, не сидіть вдома, намагайтеся більше спілкуватися, заводьте роман. Спробуйте поліпшити відносини з дітьми.

З 5 по 28 березня не починайте нові робочі проекти, нове лікування (оздоровлення, питання здоров’я), намагайтеся працювати з тим що є або поверніться до старого. В роботі може бути завал, затримки, регрес. У здоров’ї можуть повернутися старі хвороби, нове лікування не принесе бажаних результатів, переоціните здоров’я і своє лікування. Під час періоду несприятливий початок нових угод, можуть бути проблеми з технікою і бюрократією, втрати документів або помилки. Переоціните свої знання і навички на роботі і про здоров’я, покращуйте їх. Можете спробувати повернути старих клієнтів і співробітників, можуть повернуться старі знайомі.

Бережіть здоров’я і обережніше з угодами і робочими проектами з 5 по 8 березня, багато ліні і літання в хмарах, фантазій, можливих обманів.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове може бути зовнішнім, а самим краще по-новому ініціювати старе в питаннях роботи і здоров’я. Знову займіться спортом або пройдіть обстеження, дізнайтеся щось про здоров’я. Знову запустіть або перезапустіть робочий проект, переговори, пошук роботи, підвищення кваліфікації і все що пов’язано з роботою. Час для старого-нового.

Зміцнюйте і домагайтеся бажаного в сімейних питаннях і фінансових з 11 по 17 березня, багато сил для складних проектів, відстоювання прав. Багато сили волі, непоганий період для психологічної стабілізації, врівноваження себе, зміцнення психологічного стану. У сім’ї і фінансах (особливо боргах) теж варто зробити зміцнення, невеликий ремонт будинку, розібратися з боржниками або кредиторами.

Намагайтеся не брати на себе занадто багато і не звалювати на інших в робочих питаннях з 12 по 16 березня, остерігайтеся ліні і поспішності, схильності робити з мухи слона. Бережіть здоров’я.

Ще один тренд для роботи над домашніми питаннями і фінансовими, теж буде багато сили волі, але тепер направте її на зміни – з 17 по 23 березня. Час змінювати сімейну сферу і фінансову. Позбавляйтеся від сміття вдома і поганих питань, будь-які втрати будуть легкими. Працюйте над своїми боргами, виплатами, витратами, варто скоротити їх або позбутися від них, займіться кредиторами і боржниками.

Конфліктний період з 17 по 24 березня. Конфлікти з усіма, Терези будуть дуже дратівливі в ці дні, особливо сильними конфлікти будуть через любов, розваги, гроші і борги. Намагайтеся багато не витрачати, не брати і не давати в борг, не на часі витрачати гроші на розваги.

Один з 2х найважливіших піків в році – 21 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – пік посилить тренди, додасть енергії, готовності, рішучості, дасть новин і можливості розібратися і при необхідності завершити або перейти на новий рівень. Вплив на Вас і Ваше життя, всі аспекти життя і сфери, самооцінку, бажання, прагнення. Розберіться в собі і житті, завершуйте або починайте щось робити. Вплив на відносини, теж можна завершувати або розібратися у ворогах, улюблених, ділових партнерах. Зрозуміти, що Ви хочете від відносин і що отримуєте.

Нейтральний тренд, багато що залежить від особистих гороскопів, намагайтеся не потонути в роботі і обов’язках, документах, не звалюйте все на інших і будьте уважніше з 21 березня по 6 квітня. Якщо є можливість, то краще не займатися серйозними проектами, а займіться творчими, що не мають граней.

Займіться своєю зовнішністю, косметичними процедурами з 26 березня по 20 квітня. Період хороший для робочих відносин, налагодити контакти з клієнтами і співробітниками, брати на роботу нових співробітників і проводити важливі переговори з клієнтами.

З 31 березня по 16 травня більше енергії, фізичної і вітальності. Час для досягнення, прагнень, до ідеалів, цілей. Відстоюйте свої знання і ідеали, працюйте над своїми знаннями і знаходьте нові, вчіться. Можуть бути конфлікти з викладачами і Вашими учнями. У квітні будуть небезпечні тренди.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Терезів на березень 2019

З 1 по 26 березня – творіть і любіть.

З 5 по 28 березня – переоцінка роботи і здоров’я, повернення.

Пік 6 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – питання праці та здоров’я.

Пік 21 березня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, Ви і відносини.

З 26 березня по 20 квітня – робота і здоров’я.

З 31 березня по 16 травня – більше енергії, час працювати над прагненнями та ідеалами.

Гороскоп опублікований 03.03.2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,309