Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Терези – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Ви зайняті всюди – і вдома – і на роботі. Вам навіть сподобається Ваша зайнятість. Так що готуйтеся працювати! Але й важливо приділити увагу своєму здоров’ю! Зірки змусять Вас звернути увагу на свої обов’язки і обіцянки, свій обов’язок і роботу на початку місяця, а так само Ваше здоров’я. Ви можете дізнатися щось нове, що раніше було приховано від Вас. А так же взяти на свої плечі багато нових обов’язків! Більше, ніж Ви б погодилися взяти раніше. Але пам’ятайте, що все зробити неможливо, моментально, так що йдіть крок за кроком. Перших два тижні будуть дуже трудомісткими і складними для Терезів.

Відпочивати Ви можете 17 березня. Раджу Вам в цей день, а так само пару наступних, взяти тайм- брейк і відпочити. Вам потрібно перевести подих, подумати про свої плани на найближче майбутнє, вдивіться в них – Ви можете відкрити для себе щось нове, раніше приховане від Вас. Так само придивіться до своїх романтичних і бізнес відносин. Гарний час для «закладання фундаменту» у фінансовій сфері.

У грудні минулого року, Терези відчули себе більш енергійними, більш наполегливими, більш сексуально активними, більш агресивними, конфліктними, почали частіше влаштовувати розборки з партнером. У період з 1 березня до 20 травня – це все ослабне, Ви станете, майже, такими як були до грудня місяця. Але є ймовірність, що це буде направлено всередину Вас.

31 березня зверне Вашу увагу на стосунки. Так само Ви отримаєте важливі повідомлення. З’являться нові тренди, які будуть важливі Вам протягом півроку. Головне, будьте обережні. Події відбудуться раптово, але не поспішайте, будьте уважні, намагайтеся залишатися спокійними. Хоча це буде вкрай складно для Терезів.

Найважливіші дати в гороскопі для Терезів в березні 2014

Хороші дати в березні : 7-9, 13-14, 19, 24, 29.

1 березня – 20 травня – ваша агресивність, наполегливість і все про що згадувалося Вище, ущухне, а так само буде звернено всередину Вас.

7 березня – Ви могли давно бажати отримати кращу роботу, більш поважне становище, але відчували затримку у своїх планах, починаючи з листопада місяця, – зараз події почнуть розвиватися швидше і можливе отримання бажаних результатів.

16-17 березня – краще відпочивати і постарайтеся розслабитися, а так само побути на самоті.

19 березня – день сповнений романтики.

31 березня – внесе зміни і хвилювання у відносинах і партнері по любові або бізнесу. Протягом наступних двох тижнів – чекайте змін.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,457