Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Тельця – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Тельці, гороскоп на грудень буде для Вас коротким, тому що місяць буде хорошим. А коли місяць хороший, то й писати нема про що особливо.

6 грудня, плюс мінус 3 дні – Ви будете зайняті пошуком можливості заробітку грошей, це час, коли Ви можете заробити! Якщо захочете! Хороший період для продажів і покупок, краще звичайно для покупок. Хочете щось купити – купуйте, не пошкодуєте. А якщо Ви працюєте, то можете отримати надбавку до заробітної плати, як мінімум я раджу Вам попросити про неї у керівництва.

Друге, починаючи з 5го грудня і до 13 січня – Ви більше своєї енергії будете витрачати на кар’єру, це гарний час для просування вперед. Отримання бажаних досягнень. Але з іншого боку – в ці дні у Вас будуть частіше виникати скандали з керівництвом, а може бути і навіть з батьком.

22 грудня, плюс мінус 3 дні – збирайте речі і їдьте за кордон! Так, якщо Ви думали-гадали, то починайте діяти зараз! Це хороший період, хоч і короткий, для поїздок на далекі відстані. До того ж, у ці дні Вам можуть прийти новини з-за кордону. А ще, зараз удача буде супроводжувати Вам в судових справах.

Починаючи з 23 грудня, настане довгостроковий астрологічний аспект, який вплине на Ваші витрати, а так само позики. Він триватиме до грудня 2017 року. У цей період, Ваше ставлення до боргів змінитися, як до Ваших, так і до тих, які Ви даєте іншим. Я зараз не буду його розписувати, відкладу цю інформацію в гороскоп на рік.

І так, новий рік у Тельців буде чудовий (свято) – вся увага Ви захочете собі, і Ви його отримаєте. Хоча, ймовірно, що емоції будуть зашкалювати!

Найважливіші дати в гороскопі для Тельців в грудні 2014

Вдалі дні: 3-7, 13-15, 18-23, 30.

З 5 грудня по 13 січня – час робити кар’єру, енергії у Вас на неї вистачить.

6 грудня, плюс мінус 3 дні – чекайте фінансових новин.

22 грудня, плюс мінус 3 дні – зарубіжжя!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,248