Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Тельця на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


5го жовтня Тельців очікує зміна на роботі, в обов’язках і зі здоров’ям. Тельці не великі любителі змін, досить постійний знак стихії землі, так що зміни будуть для них болючими. Ймовірно, на їхні плечі покладуть нові обов’язки, почнуться проблеми з хронічними захворюваннями.

У крайньому випадку, управління Вашої фірми може оголосити про масову кадрову зміну. Ну а в кращому випадку, Вам потрібно буде просто знайти нового працівника.

Зміни, які відбудуться 5го жовтня, будуть не з легких. Ви будете дуже напружені, засмучені і розлючені. Раджу Вам робити простий графік на початок місяця. Тельці любить думати, перш ніж почати діяти, і, хоча у Вас не буде багато часу, якщо Ваш графік не потрібно надмірно переповнювати, Ви будете в кращій формі для побудови нового курсу при вільному графіку.

Звертайте увагу на зміни в здоров’ї. Не лікуєтеся самі, йдіть до лікаря. На жаль, в жовтні Ви можете виявити у себе приховану хворобу.

Не варто починати займатися спортом, і робити фізичні навантаження на організм.

У жовтні у Тельців будуть проблеми з поїздками закордон.

Після 19 жовтня зірки покажуть Вам, що відбувалося за лаштунками без вашого відома. Це можуть бути політичні маневри на роботі, або з клієнтом, підступи конкурентів. Після того як Ви дізнаєтеся правду, Ви будете в змозі мати справу з подіями, що відбуваються більш ефективно. Але отримані новини потрясуть Вас. Знайте, що це всесвіт посилає Вам інформацію, щоб захистити Вас. Використовуйте її правильно, якою б вона і не була.

Можете зробити ремонт у будинку, в цьому місяці.

Починаючи з 22 жовтня, на Вас чекатимуть труднощі з договорами і документами, триватимуть вони до 11 листопада. Не поспішайте, йдіть до поставлених цілей повільно. Ймовірно, що деякі проекти просто зупиняться. Використовуйте цей час, вільний, щоб подумати про те, які перешкоди можуть Вас очікувати. Гарний час доробити розпочаті проекти.

Якщо Ви закохані, Ваші плани щодо відносин та об’єкта закоханості можуть перемінитися після 16го жовтня – охолонути. А Ваші думки і уявлення про нього змінитися після 22 жовтня.

Найважливіші дати для Тельців у жовтні 2013

Важливі і хороші дати: 3, 11, 15-17, 20-21, 24, 26, 30

Нові обов’язки впадуть на Ваші плечі 5го жовтня. Можливо і нове захворювання.

Після 16 жовтня любовний запал спаде.

17 жовтня варто очікувати хороших новин.

19 жовтня Ви дізнаєтеся, щось, що приховували від Вас.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,326