Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Тельців на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Приділіть більше уваги своєму дому і коріння (сім’ї). Можете починати робити ремонт, будувати новий шикарний будинок, а може просто змінити місце проживання? Або купити собі ще одну квартиру чи дачу. Якщо Телець щось вирішує зробити, то вирішує він це довго, повільно і робить точно також. Але в серпні зірки дадуть Вам стусана.

З самого початку місяця і до 16 серпня у Вас буде романтичний настрій і бажання спілкування. Хороший період зміцнити ставлення з коханою людиною.

У перші два тижні серпня можете оновити свій гардероб, змінити свій стиль. Гарний час для здійснення покупок, про які Ви думали раніше і не могли на них зважитися. Пройдіться по магазинах, цілком імовірно, що Ви знайдете для себе багато придивилися речей. Про яких навіть і не думали!

20 серпня Ви станете зіркою. А якщо і не зіркою, то як мінімум дуже затребуваним у оточуючих. Якщо Вам будуть пропонувати взяти участь у якомусь проекті, зайняти нову посади або щось подібне. Спробуйте з’ясувати якомога більше, що від Вас буде вимагатися, що б правильно розрахувати свої сили. І не піти по кривій доріжці …

Будьте обережні 26го серпня, щоб в цей день не потрапити у халепу. Та й імовірно, що в цей час Ви можете поскандалити з близькими людьми. Або понести матеріальні втрати.

27го серпня у Тельців дозріють нові плани, на щось більше. І Ви почнете їх здійснювати, до середини жовтня. Ймовірно, що грошові витрати на будинок і майно зростуть. Так само приділіть увагу своєму здоров’ю і здоров’ю рідних. Будьте обережні, щоб не потрапити у халепу. Ви будете вкрай розбурханим, що у Тельців буває досить рідко. Ймовірно, будуть скандали, може навіть і з бійками. Найкраще, наприкінці серпня виїхати кудись відпочити і розвіятися. Або ж знайти собі фізичне навантаження, щоб виплеснути вируючу енергію. Постарайтеся обережніше водити машину.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,152