Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Тельці не люблять змін, не люблять поспішати, люблять, щоб усе було, як є, якщо це «є» більш-менш нормальне. Ви не любите реагувати, або не вмієте, на зовнішні подразники. Часто можете навіть не помітити, як щось почало йти на дно, як Титанік.

Цей місяць, один з тих, які не найсприятливіші для астрологічного кола, але Тельці з їх товстошкірості можуть нічого і не відчути! Особливо спочатку місяця. А даремно … 8 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів, відбудуться дивні зміни, пов’язані з чимось таємним і потайним. Може, якийсь секрет спливе на поверхню, а може потрібно буде щось приховати. Точно можу сказати, що це відбудеться несподівано для Тельця! До того ж хочу додати, що можливо стануться якісь зміни з Вашим здоров’ям, будьте обережні – НЕ захворійте (хвороба буде тривалою). А може раптом Тельці захочуть побути на самоті.

Починаючи з 5 жовтня і до 27 – весь Зодіакальний круг відчуватиме проблеми з інформацією, затримки, чи не правильне сприйняття. Так що не варто нічого починати, краще повернутися до старого і доробити.

Є ймовірність того, що цього місяця якийсь працівник, Ваша довірена особа, вирішить покинути Вас. Найімовірніше – це буде жінка. Так само Ваша сім’я може зажадати вашої уваги, хтось із рідних може захворіти.

Друге затемнення відбудеться 24 жовтня, і його вже Тельці не зможуть ігнорувати. 24 числа, плюс мінус 7 днів, станеться щось пов’язане з Вашими відносинами, любовними або діловими. Це «щось» буде хорошим, і ймовірно, початком чогось. Може, Ви зможете знайти собі ділового партнера, або закохатися! У ці дні, Ви будете емоційно відноситься до своїх партнерів. А може бути й так, що Ви відчуєте, що потрібно знайти нові відносини. Одне можу сказати, станеться новий початок у відносинах.

Найважливіші дати в гороскопі для Тельців в жовтні 2014

Вдалі дні: 2, 5-7, 10-11, 14-16, 19-21, 29-30.

5 по 26 жовтня – проблеми з інформацією та документами.

8 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – чекайте несподіваних змін зі здоров’ям, таємницями, секретами.

24 жовтня, плюс мінус 7 днів – нове в стосунках.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,526