Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Місяць важливий для сім’ї, романтики, творчості, друзів і роботи. Весь вересень Тельці будуть сповнені творчості. Це ще й гарний час для зачаття дитини. Спочатку місяця Вашу увагу буде сфокусовано на дітях, творчості, кінець – на друзях і соціумі.

8 вересня, плюс мінус 4 дні, з творчості увагу Тельців буде звернуто на друзів. Будьте обережні в ці дні, Ви можете бути занадто мрійливими! Можливо, Вам потрібно буде допомогти друзям, або ж Ви станете надто популярні серед друзів, а може просто захочете провести ці дні в колективі.

У любовних справах стане трохи легше, буде менше емоційних злетів і падінь.

З 14 вересня, Тельці відчують, що зменшилася і кількість скандалів і суперечок між Вами і Вашими партнерами (діловими, улюбленими). Але в той же час збільшаться витрати. Починаючи з 14 числа і до 26 жовтня, Ваші витрати можуть зрости. В той же, в цей проміжок, Ви можете більш активно почати працювати з «чужими грошима», боргами, кредитами. Можете частіше почати брати в борг, а може і «тиснути» на своїх боржників.

24 вересня, плюс мінус 4 дня, на Ваші плечі можуть лягти нові зобов’язання або робота. Так само цей період дуже небезпечний для Вашого здоров’я, дивіться не захворійте. Але з іншого боку, можу Вам порадити почати приділяти більше уваги своєму здоров’ю. У ці дні було б корисно почати займатися спортом! Або проконсультуватися у лікаря, якщо є проблеми зі здоров’ям. Якщо Ви хворіли, тоді зараз здоров’я піде на поправку.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,377