Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Кінець квітня і прихід травня були і будуть повні подіями для Тельців. Ви будете думати про себе коханого, думати про свій імідж і цілі з прагненнями, планами на майбутнє. Можете обміркувати і сформовану ситуацію в особистому житті. Ваша робота і життя, я думаю, були порушені занадто сильно або ж ще будуть до половини травня. Чим ближче Ваш день народження до 29 квітня – тим сильніше змінилося Ваше життя. Приділяйте увагу собі, а так само не забувайте про своє здоров’я – пам’ятаєте, Ви самі коваль свого щастя.

А ось 15 травня (плюс мінус 5 днів), з себе коханого, Вашу увагу буде звернено до партнера (коханому чи по бізнесу). Зірки змусять Вас прийняти важливі рішення. Якщо Ви щасливі разом – Ви зважитеся зробити пропозицію руки і серця або ж отримаєте його (для бізнесу – нову угоду). Якщо ж Ви у шлюбі, але нещасні – Ви можете нарешті вирішити розлучитися, хоча б на час. Ці дні будуть переломними для Вас, рішення, які Тельці будуть приймати в цей період травня, буде мати довгострокові перспективи, і дуже важливі для Вас.

Якщо Вам щось важливе в цьому місяці, запам’ятайте дати 25-26 травня – це найвдаліший період для Тельців. Саме в ці дні Вас чекає успіх, і можете планувати важливе на ці дні.

Наприкінці місяця Тельців чекають зміни в особистих фінансах, накопичення, депозитах і джерела доходів (способах заробітку). 29 травня (плюс мінус 3 дні), Ви можете отримати підвищення заробітної плати, вдалий період для того, щоб поговорити з начальством про заробітну плату або клієнтом про оплату Вашої праці. Але перед переговорами запасіться аргументами, щоб мати можливість вказати на свої достоїнства. Якщо під час переговорів Ваша інтуїція підкаже Вам щось, послухайте її, вона може допомогти Вам.

Кінець травня (останні 2 дні) і червень, будуть одним з найромантичніших місяців для Тельців. Особливо для жінок. Але про це потім…

Найважливіші дати в гороскопі для Тельців в травні 2014

Вдалі дні: 3, 4,6, 9, 16, 22-27.

15 травня – щось несподіване станеться.

11 травня – досить складний день.

15 травня – плюс мінус 5 днів – сконцентрує Вашу увагу на відносинах.

29 травня – плюс мінус 3 дні – важливий період для Ваших фінансів, заробітків.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 61 T. 0,363