Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


В кінці минулого місяця, з настанням знака Скорпіона, у Вас сталося щось важливе у відносинах, партнерстві, шлюбі. Найімовірніше, що першу половину місяця всю Вашу увагу було сфокусовано на відносинах.

6 листопада, плюс мінус 5 днів, буде тим часом, коли Ви зможете усвідомити що Вам потрібно, що Ви можете дати відносинам. Що дає Вам, Ваш партнер. Можна сказати, що тема партнерства розпочата наприкінці жовтня (дивіться гороскоп на жовтень), буде продовжена. Але якщо тоді Ви більше фокус робили на партнера, тепер більше уваги буде звернено до Вас. Ви можете вирішити оновити себе, змінити імідж, внести щось нове в своє життя чи відрізати.

Не переживайте! Місяць дуже навіть хороший. Навіть період, з 9 по 12 (14 для деяких знаків) листопада, який не найприємніший для інших – Тельцям буде не такий страшний, як іншим. Але все ж, хоча Ви і повільно заводитеся, Ви теж можете завестися. Так що будьте обережні і тримайте свою волю в кулаці.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – чекайте нового у фінансовій сфері, пов’язаного з грошима і ресурсами, які Вам не належать, кредитами, боргами. Це хороший момент, щоб взяти в банку кредит або зробити дорогу покупку. Ви можете сумніватися в своїх можливостях, але повірте, все буде добре. Чим більш довгостроковий проект \ рішення буде, тим краще. Хочу ще додати, що в ці дні можливе спотворення інформації, всі будуть все ідеалізувати, деякі себе відчуватимуть в «підвішеному» стані, так що – будьте уважні! Можете допустити помилку або занадто ідеалізувати щось.

Найважливіші дати в гороскопі для Тельців в листопаді 2014

Вдалі дні: 1, 4-6, 15-17, 21-22, 24-29.

6 листопада, плюс мінус 5 днів – щось пов’язане з Вашим Я і відносинами. Ймовірно переосмислення себе, партнера.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – хороший період для грошей, фінансових планів на майбутнє.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,438