Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – листопад 2013 від Марфи Бомбушкар


Це буде важливий місяць, нервовий, для Ваших відносин. 3 листопада у Тельців відбудуться якісь зміни у відносинах з партнерами та близькою людиною. Події, причини, які настануть на початку місяця, будуть вимагати реакції та рішення в перебігу декількох місяців від Тельців. І не важливо, готові Тельці до них чи ні. Ви будете серйозні, відчуєте, що інші не дають Вам «сяяти». Станете більш розважливими і прагматичними. Одночасно емоції будуть переповнювати Вас. Вірогідні скандали і необхідність шукати компроміси.

Якщо Ви закохані і зустрічаєтесь з цією персоною, міркування про гроші може змусити Вас сумніватися про вступ у шлюб. Ви може відчути, що Ви не можете дозволити собі одружитися зараз, і повідомте про це партнерf – про те, що у Вас недостатньо грошей. Але справжня причина може бути в тому, що Ви не впевнені в людині, якe бачите біля себе, що це не та людина. Вас очікують перешкоди і змінюючі Вас ситуації.

Дуже сильний акцент від зірок «ми» може відноситися і до сфери бізнесу, а не любові. Відноситися до формування серйозного ділового співробітництва або спільного підприємства. Знову ж, якщо Ви перебуваєте в переговорах щодо укладення договору, Ви повинні показати, що Ви хочете від них, можливе виникнення конфлікту пов’язаного з особистими інтересами. Співпраця буде приносити динамічну напругу. Намагайтеся тримати свій розум тверезим.

Для тих у кого немає коханої людини настає час, коли Ви можете його зустріти. У всякому разі, бажання знайти другу половинку зросте у Тельців. З 5 листопада Ви станете володіти шармом і бажанням знайти собі партнера, якщо і не для любові, то для сексу.

Найважливіші дати для Тельця в листопаді 2013

Хороші дати для Тельців : 2-3, 6-7, 10, 11, 15 – 17, 20-21, 25-26, 30.

3 листопада принесе щось нове у відносинах з діловим партнером або коханою людиною.

12 листопада гарне число для бізнесу і поїздок.

14 числа можливий спір з партнером.

17 число принесе зміни у Ваш імідж і сприйняття світу.

Якщо в листопаді потрібно відправитися в поїздку – 18-19 листопада кращі дні для неї.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.11.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,246