Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Досить значний місяць для Тельців, приємний, добрий і багатообіцяючий. Наприкінці місяця настане новий довгостроковий тренд – на рік і пару місяців, один короткостроковий на, майже, 2 місяці. Але про це все по порядку.

Початок місяця у Вас буде присвячено спілкуванню, поїздкам на короткі відстані і навчанню.

12 липня, плюс мінус 3 дні, можете очікувати новий проект, або ж Ви зможете поїхати кудись далеко, познайомитися з іноземцями або почати вивчати щось нове.

У середині місяця Тельців чекає новий тренд, новий важливий цикл в житті. У перебігу минулого року і майже 3х місяців Тельці більше цілей \ енергії \ уваги витрачали і відчували «розширення» у таких сферах життя як: спілкування, навчання, поїздки на короткі відстані. Тепер же настане новий період у Вашому житті – сім’я і дім. Протягом наступного року і декількох місяців Тельці будуть мати «розширення» і нові цілі в справах домашніх. Ви можете вирішити зробити дорогий ремонт, купити нові меблі, навіть купити новий будинок. Зміцнюватися і сімейні відносини, вони стануть більш оптимістичними і радісними, Ви більше будете відчувати комфорту і безпеки будинку.

З 21 липня у Вас виникнуть нові обов’язки у партнерстві, або ж Вас чекає самотність, щось відбудеться важливе, що внесе більше ясності і зрозумілості в те, що повинно бути зроблено для зміцнення тісних відносин, або для одиноких Тельців, бажаючих здобути відносини, те, що потрібно зробити самостійно. Сфера дружби і відносин більше не буде «висіти» незрозуміло в повітрі.

Другий, короткостроковий тренд з липня і до вересня настане 27 числа. У перебігу останніх 7 місяців Ви багато енергії витрачали на здоров’я, роботу, обов’язки на роботі. Може зайнялися спортом, або брали активну участь у проектах. Ймовірно, що і були скандали з співробітниками. Тепер же, з 27 липня, Тельці більше своєї енергії будуть витрачати на відносини, з коханими і партнерами. З одного боку – це добре, Ви більше часу будете проводити з коханим або партнером, а може зважитеся будувати нові відносини або шукати їх. А з іншого, в цей період Вас буде очікувати і більшу кількість скандалів з партнерами, і Ви і вони почнуть більше гнути свою лінію. Одне можу сказати точно, Ваша партнерська життя буде більш активною, Вас чекають нові романи, нові проекти та багато іншого.

28 числа, плюс мінус 4 дня, очікуйте чогось нового пов’язаного з будинком і сім’єю. Це буде гарний початок, найімовірніше нові плани та ідеї. При тому вони будуть дорогими і фешенебельними.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,376