Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


З приходом червня, закінченням травня, Тельці захочуть заробляти побільше. І зірки подарують Вам шанс поліпшити своє фінансове становище! Можете вимагати надбавки за свою роботу. Може бути, Вам пощастить з хорошим клієнтом, і Ви підпишіть вигідний договір. Але хочу зауважити, що укладення нових договорів потрібно провести до 8 червня.

У червні, та на початку липня, в період з 8 червня до 2 липня – не варто укладати нові договори, очікуйте проблем з документами та інформацією.

Якщо у Вас були фінансові труднощі, очікуйте їх рішення 13 червня (плюс мінус 3 дні), результати Вас порадують. Може бути Вам повернуть борг або Ви знайдете гроші, щоб самим повернути борг. Вам нарешті дадуть кредит у банку, але це якщо Ви зробили запит на кредит до 8 червня! Хоча є ймовірність і того, що раптово зростуть Ваші витрати або ж Вам потрібно буде переглянути свої витрати. Це хороші дні, щоб перевірити ще раз свої статті витрат, зараз Ви можете знайти способи трансформувати їх.

14 червня досить напружений день, імовірний скандал із співробітниками або з тими, з ким Ви працюєте.

А ось найнебезпечніший період буде 25 червня, плюс мінус 2 дні, Тельці – постарайтеся бути якомога обережнішими у цей час. Ви можете отримати травму або дізнатися про хворобу, навіть імовірна госпіталізація. Це дуже складні кілька днів для усього Зодіаку, люди будуть роздратовані, кожен буде вважати себе реформатором, від чого виникатимуть революції одинаків і бунтарів. Якщо, раптом, випаде так що Вам потрібно буде приймати якісь складні медичні процедури 25 числа, плюс 1 день – відмовтеся, краще перенести їх на 27 червня.

До кінця червня Ви досить сильно втомитеся, особливо в останній тиждень місяця, і настане період для відпочинку. Можете отруїтися в коротку подорож і не далеку. А може зірки самі штовхнуть Тельців до цього. 28 червня плюс мінус 3 дні, принесе Вам шанс на поїздку кудись не дуже далеко, або бажання поїхати. Сміливо збирайте друзів і їдьте, поїздка буде вдалою. Хоча з іншого боку, Вас може очікувати спілкування з сусідами, родичами або нова книга.

Найважливіші дати в гороскопі для Тельця в червні 2014

Вдалі дні: 3, 5-6, 19, 22-23, 28-30

8 червня – 2 липня – не підписуйте нові договори, не починайте нові проекти, що не укладайте нові угоди.

13 червня – плюс мінус 3 дні – кульмінація у фінансах.

25 червня – плюс мінус 2 дні – будьте обережні!

28 червня – плюс мінус 3 дні – хочете поїхати кудись? Їдьте!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,428