Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


З грудня минулого року Тельці багато енергії витрачали на роботу, здоров’я, виконання своїх обов’язків. Але зараз з усім цим настане затишшя, можливість взяти перепочинок, в період з 1 березня до 20 травня. Не варто записуватися в спортивний клуб, якщо Ви вже там записані – вистачить і тих навантажень, що Ви взяли на свої могутні плечі. Не треба й брати на себе нові обов’язки. Краще переглянете графік своїх тренувань, і так само обов’язків.

З 3 березня Ви можете переглянути питання пов’язані з партнерством, а так само домовленостями. Одиноким Тельцям краще не шукати партнера. Почекайте до липня місяця! Зараз хороший період переглянути довгострокові плани з коханою людиною, розставити крапки над і та помиритися.

На початку березня Ви захочете побути з друзями. Вступити в нові співтовариства або просто провести час з товаришами, спілкуючись на тему спільного майбутнього. Усі Ваші думки будуть сфокусовані на дружбі. Ви станете дуже соціально активними. Цей період продовжитися до 15 березня.

Якщо Ви хотіли відправитися в поїздку, але все не виходило – починаючи з листопада минулого року, то зараз зірки стануть як потрібно і Ви можете сміливо відправлятися в неї або починати її планувати.

17 березня – романтичний день. Хоча, це так само і творчий день, а ще в цей день Вашу увагу буде звернено до дітей, якщо вони у Вас є. У цей день закінчитися, добре, щось що було розпочато раніше пов’язане з творчістю, дітьми або любов’ю.

31 березня Ви дізнаєтеся щось, що раніше було приховано від Вас, і тут воно вийшло на публіку за лаштунків. Це може бути пов’язано з Вашим житлом або медициною. Будьте обережні в цей день. Ймовірно, новини будуть не з найприємніших.

Найважливіші дати в гороскопі для Тельців в березні 2014

Хороші дати в березні : 6, 10-11, 14-17, 19-20, 24, 27, 29.

З 1 березня – 20 травня – затишшя на роботі і зі активністю пов’язаної зі здоров’ям.

14 березня – час помиритися з партнером.

17 березня – любов, діти, творчість.

31 березня – будьте обережні в цей день.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,179