Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – травень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для Тельців, особливо з другої половини місяця, коли у Вас буде більше публічної активності, енергії, харизми і завершуватися конфліктні тренди в першій декаді місяця. Цей місяць принесе багато інформації і інтелектуальний тонус Вам. Багато харизми і чарівності, можливості сподобатися всім, оновити будь-які відносини, розібратися з будь-якими відносинами і більше уваги до відносин. Багато фінансових і матеріальних можливостей для збагачення. Дуже важливі пікові періоди.

З 31 березня по 16 травня енергійніше витрачаєте накопичене і накопичуєте нове, воюєте за свої багатства. З 17 квітня по 6 травня більше таємної інформації. З 20 квітня по 15 травня можна відпочивати, можуть бути таємні романи та інші відносини.

З 3 по 8 травня намагайтеся не витрачати багато, не ризикувати фінансами і боргами, не конфліктувати за гроші, спадок, накопичення, чуже і своє майно, є ймовірність втрат.

Найважливіший пік в році, для нового, нові бажання або нові починання, але можуть бути і зовнішні зміни або новини, події ззовні (які не залежать від Вас). Пік 4 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік багато емоцій, посилення трендів, багато бажань, багато енергії і готовності до змін у житті. Як мінімум пік зверне увагу на Вашу зовнішність, можете змінити її, імідж і стиль, зачіску. Як максимум можете змінити свій кар’єрний шлях, зважитися на переїзд, нове навчання, дружбу, нові плани на майбутнє. Дуже хороший пік для змін і нового в фінансових питаннях, збагаченні і заробітках, накопичення. Змінити свої життєві цінності.

З 6 по 21 травня період інтелектуального тонусу для Тельців, Ваш інтелект буде на піку, час вивчати і запам’ятовувати, посилиться пам’ять. Структуруйте свої знання, вивчайте щось нове, оновлюйте існуюче. Багато розмов і важливих новин протягом періоду. Можуть бути нові знайомства.

З 6 по 9 травня може бути депресія, розчарування в собі і своїх поглядах на життя, не варто падати духом і витрачати багато грошей. Тренд поганий для судів, далеких поїздок, таємних переговорів і таємних романів.

З 7 по 11 травня найкраще відпочивати, провести дні з друзями або на публіці, багато мрійливості. Хороші дні для езотерики і подумати про майбутнє, для віщих снів.

З 8 по 11 травня два тренди, хороший і поганий, їх якості можуть бути взаємно компенсовані. Негатив – Ви станете владні і ревниві, готові до ризику в фінансах і відносинах, можуть бути втрати і розчарування (особливо остерігайтеся таємних романів), проблеми з правилами і порядком. Позитив – прилив оптимізму, непоганий час для психологічного відпочинку, побалувати себе дорогими речами.

З 9 по 13 травня зміцнюйте себе і свою віру, свою репутацію, займіться відносинами з наставниками і керівництвом, покажіть їм себе.

З 12 по 16 травня змінюйте і оновлюйте себе і свою віру, репутацію, відносини з наставниками і керівництвом. Можливість позбутися від усього, від старих патернів, всього що є у Вашому житті. Дуже сильна сила волі і готовність до дій і змін.

З 15 травня по 9 червня період дасть чарівність і харизму, дуже хороший період для жінок Тельців, дасть Вам впевненість в собі і можливість оновити себе, зовнішність, стиль. Для всіх Тельців це час харизми, легко буде сподобатися іншим. Укладайте угоди, проводьте переговори, знаходьте нових союзників. Період сильно вплине на відносини, більше уваги до відносин, можливість нових відносин. Якщо Ви вже в стосунках, то посилення почуття любові або, якщо відносини несприятливі, можливість легко їх розірвати.

З 15 травня по 19 липня (максимум 30), повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня. Тренд впливає на навчання, духовний світ, ідеали і прагнення, дружбу, плани і цілі, громадські активності і поведінку, зарубіжні питання. Тренд довгий, повториться ще 1 раз в 2019 році, вплив матиме сприятливий на перераховане, але потрібно працювати і діяти. Одними мріями ви не знайдете і не поліпшите дружбу, знання, не досягнете бажаних цілей і не реалізуєте плани. Дозволяє Вам це зробити, тільки якщо діяти. У дружбі, плани та цілі, громадської активність намагайтеся бути серйозніше і використовувати інтуїцію (яку Тельці не люблять). У навчанні, зарубіжних питаннях, духовному теж намагайтеся використовувати інтуїцію, але постарайтеся не стати занадто відсталими, зміцнюйте свою віру і знання, розширюйте їх, але не станте відсталими, іншими словами кажучи – знаходьте і випробовуйте нові опити, зміцнюйте існуюче, але знайте межі. Якщо серйозно поставитеся до питань навчання, то можна захистити дипломну роботу або отримати ще одну освіту, поліпшити свої знання. Сприятливий для політиків, духовенства, громадських діячів, викладачів і наставників.

Багато розмов, активніше і наполегливіше зі знайомими з 16 травня по 2 липня. В кінці червня можуть бути конфлікти зі знайомими, помітні. Період оновить коло знайомих і відносини з ними.

З 17 по 20 травня активний тренд для відносин і фінансів, залежить від особистих гороскопів, ймовірно раптові зміни, бажання змін.

Пік 18 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів, ще один підсилює емоції пік, бажання, прагнень, а так само всі тренди. Пік завершень і розумінь. Розберіться в собі і відносинах, розвитку відносин. Ділові, особисті, хороші і ворожі. Новини важливі в ці дні. Завершуйте щось важливе в ці дні. Розберіться і в собі, своєму житті.

Приріст енергії з 19 по 25 травня, активніше в діях і бажаннях.

Покажіть свої знання, займіться публіцистикою, спілкуванням, письменством з 20 по 23 травня.

З 21 травня по 4 червня дізнавайтеся про заробітки, клієнтів, можливості заробити. Вивчайте нове для збагачення, курси будуть корисні або дізнайтесь про клієнтів. Час робити гроші за рахунок знань. Дізнавайтеся про бажані покупки.

Хороший тренд для стабілізації і зміцнення себе, відносин, фінансів, конфліктів з 30 травня по 2 червня. Здійснюйте важливі покупки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельця на травень 2019

Пік 4 травня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове.

З 6 по 21 травня – інтелектуальний тонус.

З 15 травня по 9 червня – харизма, багатство, відносини.

З 15 травня по 19 липня – покращуйте і зміцнюйте віру і дружбу.

З 16 травня по 2 липня – активніше в спілкуванні.

Пік 18 травня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад – кульмінації.

З 21 травня по 4 червня – інформація про багатство.

Гороскоп опублікований 03.05.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,294