Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Багато енергії, яку має бути спрямовано на розвиток себе, реалізацію складних завдань, досягнень, розвитку свого багатства і влади. Ця маса енергії зробить Вас скандальніше звичайного, остерігайтеся скандалів з керівництвом і в сфері відносин, витрат своїх накопичень, травм. Буде сильний період для відносин, які впливають на Вашу репутацію, кар’єру, статусу. Багато додаткової інформації про кар’єру і статус по 21 лютого, переоціните це, після 21 буде нове. По 21 лютого не починайте нові проекти.

У гороскопі для Тельців на січень почалися складні вказівки, тренди, для життя і кар’єри, вони триватимуть в лютому і березні.

З 1 до 25 лютого, відступ – з грудня 2020 та січня 2021 йдуть важливі вказівки для кар’єри і статусу, в більшості своїй погані, період з 1-25 лютого пом’якшить ці вказівки, перейде спокій, трохи успіху у відносинах для статусу і кар’єри, крім поганих днів з 4-8 і 17-22 лютого. З 1-25 займіться цими видами відносин, спокушайте і намагайтеся сподобатися тим, хто може допомогти з кар’єрою. Намагайтеся в ці дні миритися і знаходити компроміси – це допоможе з репутацією. Шукайте союзників, спільно з партнерами займайтеся складними проектами. Відносини дадуть Вам репутацію, а в погані дні – зруйнують. Подумайте про шлюбний договір, обговоріть шлюбний договір, укладати можна після 21 лютого. Важливі договори для кар’єри укладати після 21 лютого. У погані дні будьте стримані і обережні.

З 4-8 лютого погані дні для багатства, відносин, репутації і кар’єри.

З 9-13 найкращі дні для Тельців в лютому, удача, оптимізм, успіх. Здійснюйте дорогі покупки, інвестуйте в кар’єру, вирішуйте питання про репутаційних та професійних скандалах (керівництвом, клієнтами, судами), розвивайте стосунки і збагачуйтесь.

З 10-17 лютого займайтеся творчістю, спільні проекти, допомагайте друзям, будьте більш публічними, допомагайте суспільству. У Вас багато енергії з січня, яка, якщо не використовувати правильно і не направляти, буде руйнувати. Зараз можливість щоб направити її в творення і допомогу. Мінімум в ці дні Ви станете м’якше, добріше, менше роздратування.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – нове, новини. Зараз для Тельців в питаннях кар’єри і репутації, та й в цілому для життя, багато негативних вказівок, в цей пік вони будуть посилені. Бійтеся скандалів, руйнувань, порушень. Може початися щось погане нове, головне самі не почніть. В цей пік спробуйте почати нову кар’єру, знайти нову професію, нову мету. Але не нові проекти.

З 13-17 лютого багато дізнаєтеся про кар’єру і репутацію. Вдалими будуть повторні переговори, відрядження, навчання.

З 17-22 лютого найскандальніші дні цього місяця. Не завадить стриманість і обережність у відносинах, витратах, упертості і завзятості.

З 21 по 28 лютого направте енергію на зміну себе, самотрансформацію, самонавчання, зміна своїх ідеалів і життєвої філософії, віру. Впливайте на інших людей шляхом пропаганди, просувайте свої ідеї, вчіть інших. У ці дні реалізуйте складні проекти в будь-яких сферах.

З 25 лютого до 21 березня відносини з друзями і суспільством. Хороший період. Ви зможете сподобатися суспільству, помиритися з друзями, розвинути і оновити відносини дружні і громадські. У Вас зросте бажання спілкування і публічності, успіх на публіці. З друзями вказівки на любовні романи. Цього року період хороший, миріться, заводьте романи, розвивайте коло друзів, будете дружелюбні. Займіться спільними проектами, спільними цілями. Займіться громадським життям і проектами для суспільства.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, кульмінації, важливі новини та розуміння. Приділіть увагу спілкуванню, знанням, поїздкам, знайомствам, вірі і життєвій філософії. Результати для поїздок, судів, в освіті та публіцистиці, просуванню ідей і знань. Ще пік торкнеться Вашого життя, Ваші цілі і досягнення, кар’єру і репутацію – це будете бажати змінити, зруйнувати, звільнитися або погані події в цьому.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Тельців на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – кар’єра і репутація з відносинами.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, починання, приділіть увагу кар’єрі і репутації.

З 25 лютого до 21 березня – відносини з друзями і суспільством.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, новини, поїздки, навчання, зміни в житті.

Гороскоп опублікований 3 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,257