Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець, народжені з 21-30 квітня, перша декада – Ґасбрук


Телець першої декади – це народжені з 21 квітня по 30 квітня

Головні особливості народжених в цій декаді – енергія, відвага, реформаторський дух і працьовитість. Нетерпляче бажання діяти конфліктує з обачністю, інстинктивної хитрістю і здоровим глуздом.
Позитивний стан виражено комбінацією сильних властивостей. Поєднання сили і духу, витривалості та хитрості з практичним розумінням, властивим знаку Землі, являють нам особистість, яка може іноді творити дива. П’ятірки Тельця інстинктивно розуміють бажання і потреби людей, прагнуть змінити і поліпшити умови життя, володіють величезним запасом енергії і витривалості для роботи. П’ятірки Тельця – люди дії, самі обороняють і самі штурмують (самі зводять стіни і самі ж їх руйнують). Самовпевнені й безстрашні, відмінні борці, вони здатні впливати на інших людей, підняти їх на позитивні дії. Наділені талантом висловлювати свої думки як усно, так і письмово і, усвідомлюючи силу слова, знають як цим скористатися.

Негативний стан перетворює дух реформатора в дух збурювання, а замість виправлення і добудовування відчувається бажання валити і знищувати, незважаючи на збиток і наслідки. Пристрасть до поліпшення перетворюється в злість на обставини приватної чи суспільного життя. П’ятірка Тельця в негативному стані принципово всьому себе протиставляє і ні з ким не погоджується. Іншим людям вона споруджує перешкоди на їх шляху, впевнена в тому, що тим самим вона усунула їх зі своєї дороги. Жорстока, нескромно, неуступчива і нещадна. Більш за все спрямована до особистого могутності.

Рівновага і позитивний стан цієї особистості допоможуть зберегти три якісних стани: самодисципліну, ідеалізм і найсуворішу порядність. Постійна присутність цих якостей витіснить бажання руйнівних реформ, а слідуючи в усьому тільки високим нормам етики і поведінки є можливість уникнути небезпеки комплексу сили. Якщо блискучий розум П’ятірки Тельця залишиться в межах цілісності, то вона зможе досягти успіху в будь-якому починанні і досягти багато чого з того, що стане в нагоді для задоволення її найсокровеннішого бажання – поліпшення цього світу.
Коментарі. Що збивали всіх з пантелику символ і картинку на карті Таро нам вдалося пояснити правильно лише тільки після тривалого і уважного вивчення. Так чому ж назву Таро-карти «Матеріальна скрута» характеризує особистість такою очевидною сили і потужності? Докладний аналіз дав нам таке пояснення: одна з найсильніших направляючих в природі П’ятірки Тельця – прагнення усувати людські страждання і бідність, щоб «повністю змінити сумне становище речей». На підставі такої інтерпретації насправді можна зрозуміти уявні суперечності символу, застосовуючи «інтерпретацію» на особистих прикладах, ми раптом отримали логічний висновок.

Дуже важко сьогодні холоднокровно дивитися на список народилися в цій декаді, серед найвідоміших імен – Гітлер і Ленін. Гітлер народився 20.04.1889 року, а декада в тому році змінилася на день раніше, і таким чином він увійшов в декаду Тельця П’ять. З тієї ж причини потрібно додати й інші імена: італійський радіотехнік Марконі, три президента США – Грант, Б’юкенен і Монро. Цікавий приклад мощі – Вільям Рендольф Херст. Примітні такі імена: Катерина Медічі, Єлизавета II, Олівер Кромвель. (Саддам Хуссейн, російські політики Хасбулатов і Жириновський. Літературу представляли Володимир Набоков і Шарлотта Бронте, хореографію – Жан-Жорж Новерр, Марія Тальоні і Михайло Фокін, композитори Петро Ілліч Чайковський, А. С. Аренський і С. С. Прокоф’єв – прим. пер.). Відомі артисти Дюк Еллінгтон, Елла Фітцджеральд, Барбара Стрейзанд, Ширлі Темпл і Керол Барнет. І нарешті, безсмертний бард, більше трьох сторіч володіє сценою – Вільям Шекспір ​​- наіблістательнейшій з усіх п’ятірок Тельця в цьому списку, до речі сказати і не такому вже довгому.

У шлюбі П’ятірка Тельця щасливішими, але не злічити розлучень в цій декаді, а вже холостяків … самотніх жінок, … бо наділений він найсильнішої магнетичної привабливістю, але потроху частота Меркурія нейтралізує особисті емоції і … жити разом з П’ятіркою Тельця в такому випадку дуже важко – вона стає запальною, грубою. Містичні і забобонна, якщо в «келії» живе і працює в самоті, бо розвиткові П’ятірки Тельця сприяють соціальні заняття. Найщасливіші і успішні люди з цієї декади задоволенням звичайних, чисто практичних потреб людського життя. Вони продають, постачають, поставляють і керують здійсненням повсякденних зручностей, особливо для дому та сім’ї.

Сумнівів немає в тому, що в цій декаді може народитися геній, що творить чудеса як у хорошому, так і в поганому сенсі. Пам’ятайте про чарівників зі старих казок, присвячує себе «білою» або «чорної» магії? Це залежало тільки від цілей – злих чи добрих. Безсумнівно, що Марконі і Гітлер цілком досконалі приклади добрих і злих чарівників! З усього вищесказаного можна зробити однозначний висновок: людина вже несе найбільшу відповідальність за свої справи, обумовлену своїм народженням у цій декаді.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 38 T. 0,154