Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець, народжені з 01-10 травня, друга декада – Ґасбрук


Телець другої декади – це народжені з 01 травня по 10 травня

Чотири стовпи тримають структуру цієї особистості: самовпевненість, шарм, незалежність і уяву. Прагнення до слави і успіху конфліктує з бажанням плисти за течією. Ця декада знаходиться на гребені «першого сплеску» сонячної активності і закладає основу характеру найсильнішої особистості.

Позитивний стан виражається у величезній силі особистого шарму і привабливості; витончений обманець, наділений нестримною енергією – все це найцінніші особливості Шістки Тельця. Незалежна, необмежено вірить в себе, бажає закінчити все розпочате. Сердечна, привітна, ліберальна і завжди готова поділитися з іншими. Ідеаліст, який бажає досконалості у всьому. Інтуїтивно розуміє побажання громадськості і знає яким чином ці побажання задовольнити (у П’ятірки Тельця навпаки: знає тільки те, що потрібно їй). Здатна керувати груповою активністю – її енергія в оточуючих віддається натхненним луною! Наділена живим і активним уявою, немов по чарівництву здійснює свої бажання і одержує все, що хоче.

Негативний стан перетворює гордість у байдужість, бажання сподобатися (привабливість) перетворюються в самозамилування з рисами дитячої суєти і хвастощів. Пристосовність стає до подиву непостійною. З надмірного захвату впадає в надмірний песимізм – з надії у відчай. Стає свавільною і впертою, а природжена здатність вгадувати чужі думки використовується для того, щоб ранити і образити. Хороший керівник перетворюється в покірного і жорстокого слугу-садиста. Широта і сердечність перетворюються на екстравагантність, жадібність і жадібність, в свою чергу здатні перекрутити і зруйнувати етичні норми, примножуючи загальну безвідповідальність.

Рівновага для цієї особистості досягти дуже нелегко. Необхідно розвивати м’які і благородні риси характеру, незмінно слідуючи дуже високим нормам етики і поведінки. Давати волю або вживати уяву для створення тільки конструктивного або обіцяє припущення, попередження. Знати і розуміти в який момент слід зробити саме велике зусилля – це таємниця буття, рівноваги і успіху Шістки Тельця. Вона зобов’язана розуміти, як дотримуватися тільки гідних бажань чи бажати гідних речей. І також їй необхідно вести активне життя і розвивати практичні здібності відповідальності в усіх аспектах життя.

Коментарі. Етоа декада побудована на чіткій поляризації позитивних і негативних сил, ніж та привернув увагу вчених. Число Шість символізує Сонце – саме привабливе, найпозитивніше і саме чоловіче всіх частотних і потенціалів. Місяць же навпаки – саме негативне, саме жіноче або експансивне. Таким чином, в цій декаді проявляються особистості полярних якостей і станів. Вивчення біографій, народжених в етй декаді внесло багато підтверджуючих доказів. Сильна схильність до крайнощів: на вершинах екстазу чи в глибинах меланхолії – Шестірці Тельця немає серединного шляху. Всупереч підбадьорював назвою – «Матеріальний успіх», картинка на карті Таро попереджає осіб, народжених в цій декаді, про їх обов’язки узгоджувати своє милосердя зі справедливістю. Це попередження можна тлумачити і трохи інакше: особистість Шістки Тельця вельми обдарована, але зобов’язана проявити наполегливість, щоб своїми здібностями «не товкти воду в ступі». Книга «Т» описує позитивну сторону цього характеру як «щасливу, успішну, ліберальну і справедливу», а всім шістки Тельця обіцяє «успіх у справах, міць і повелеваніе людьми».

Атака, наступ – найбільший їх дар. Цей дар Шістка Тельця успішно поєднує з ідеалізмом, шармом і здібностями керівника. Всі ці природні якості даної особистості – реальний засіб для досягнення успіху. Блискучі приклади цих якостей представляють: Орсон Уеллс, Джуді Коллінз, Піт Сігер, Одрі Хепберн, Фред Астор. Ці особистості – прямий доказ того, що людям цієї декади завжди було притаманне знання і розуміння того, що цей світ бажає і як ці побажання краще виконувати. У списку відомих шісток Тельця є і диктатор Робесп’єр, ввергнувшей Францію у владу кровопролиття і терору після революції. Американський президент Гаррі Трумен є повною протилежністю цьому жахливому екстремістів. Крім того, в цій декаді народилися люди, що зробили значний вплив на розвиток світової думки: Томас Хакслі, С. Кьеркегор, Карл Маркс, Зигмунд Фрейд і, звичайно, Нікколло Макіавеллі.

У повсякденному житті Шістки Тельця нездоланно привабливі або зовсім огидні, а іноді і те, і інше разом. Зазвичай вони популярні, особливо серед представників іншої статі. Гостинні й товариські, непостійні в інтимних зв’язках, але можуть бути дивовижними друзями і гідними главами сімейства. Наділені сильним інстинктом, сімейне життя для них – найкраща опора.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,155