Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Тельців на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Тельці, Ви ніколи не думали про те, щоб написати книгу? Або створити свій журнал. Придумати п’єсу. Завести блог. Ні? А даремно … А якщо так, то настав ваш зоряний час! Хоча, книги це як приклад. Головне, що творчі ідеї, які ви збирали – потрібно починати реалізовувати! Так само це гарний час для укладення різних контрактів і найму співробітників і помічників. Хоча не варто поспішати, до 20го липня приділяйте увагу паперам, які будете підписувати. Так само стежте за своїми співрозмовниками, щоб вони не навішали Вам локшини на вуха.

У липні хороші будь-які подорожі для Тельців. Але найбільший успіх і найбільш вдалими будуть подорожі на короткі дистанції. Всі угоди укладені за межами Вашого міста, але в межах Вашої країни – принесуть успіх. Це прекрасний час для закладу нових знайомств і вивчення чогось нового і практичного.

13 липня Вас можуть очікувати фінансові втрати.

Якщо Ви думали, чим би Вам зайнятися. Раджу придивитися до таких сфер і професій як: PR, торгівля, консалтинг. Ну і звичайно, можна заробляти гроші написанням книг, хоча про це я вже говорила в першому абзаці гороскопу.

На жаль, поїздки на тривалий час (більше 1й тижня) не будуть успішні для Вас. Ймовірно, що Вам доведеться раптово повернутися додому.

22 липня можливі зміни в кар’єрі. Але і це не все, в цей день (плюс мінус один день) Ви нарешті отримаєте відповіді на хвилюючі Вас питання. Якщо від Вас почнуть вимагати чогось у чому ви не впевнені (не впевнені у своїх силах), наприклад: шлюб, зайняти важливу керівну посаду, змінити місце проживання, завести дітей, найкраще ввічливо відмовитися. Повірте, в 2014 році, в лютому місяці, Ви зможете надолужити все це, але тоді Вам буде куди простіше, ніж зараз – Ви будете сильніші й досвідченіші. Так само 22 числа варто побути на публіці, показати себе. Щоб навколишні оцінили Вас, за це Ви отримаєте бажану нагороду.

Будьте обережні і тактовні у спілкуванні з племінниками, двоюрідними братами і сестрами, тітками і дядьками – не далекими і не зовсім близькими родичами. Ймовірно, що у Вас будуть виникати з ними «тертя» в кінці місяця. Ви будете надто емоційні, і можете як слон в крамниці …. зруйнувати багато чого.

Ваші стосунки, романтичні, підуть на поправку з 23го липня і триватиме це до 16 серпня. Так само в цей період на поправку підуть і фінансові справи.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,231