Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Водолія з Водолієм – К. Петіленгро


Ці відносини дуже публічні. Коли Водолії разом, про це повинен знати весь світ, включаючи і колишніх партнерів. Вони не завжди надають гарний вплив один на одного, але їм завжди весело. Вони здатні знайти хороше навіть у найважчій ситуації. Вони дорівнюють один одному і цим щасливі.
Може бути, вони володіють дуже схожими характерами, щоб їх союз був по-справжньому щасливим. Обидва воліють провести неділю в ліжку, а не підніматися і займатися домашніми справами. І це абсолютно нормально, до тих пір поки не доводиться вирішувати важливі проблеми. Схоже, треба було сплатити телефонний рахунок, ти не забув, дорогий? А що у нас сьогодні буде на вечерю?
Послухайте, ви, двоє. Ваша любов може тривати вічно, але ви даремно витрачаєте дорогоцінний час. Вибір за вами. Не чекайте, що вам вдасться перемогти в сварці.
Якщо говорити про секс, то Водолії так люблять проводити неділі в ліжку. У них безліч друзів, вони дуже товариські і абсолютно не схильні до ревнощів. У вас є всі шанси знайти справжнє щастя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 132 T. 0,825