Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Терезів з Водолієм – К. Петіленгро


Чудова пара. Їх відносини грунтуються на сміхові. Вони здатні подолати будь-яку проблему, яка виникне в їх житті. У них завжди маса друзів, їм ніколи не буває нудно. Союз двох повітряних знаків – це союз великих умів. Іноді їм важко погодитися один одним, але, як правило, їх життя дуже цікава і щаслива. Вони не бояться експериментувати, вони люблять зустрічатися з новими людьми і подорожувати. Уявіть, що ваш кращий друг захотів стати вам ще й коханцем – чудовий подарунок!
На жаль, вам обом потрібно стежити за вагою. Баша пристрасна натура не дозволяє вам обмежувати себе ні в чому, в тому числі і в їжі. Тому, коли Ваги живуть поруч з Водолієм, обидва партнери швидко набирають зайві фунти (або кілограми, якщо бути більш сучасною). Деякі починають переїдати від розбитого серця, але, закохавшись, взагалі не можуть їсти. Закохані Терези і Водолії їдять за двох. А поїсти вони вміють, точно так само, як уміють любити.
З якоїсь незрозумілої причини Терезам буває важко довіряти Водолію. Терези дуже схильні сумнівам. А Водолій не вміє зберігати секретів. Те, про що Терези хотіли б промовчати, дуже швидко стає надбанням громадськості. І тим не менш між Терезами та Водоліями існує якась магія. Будь-якими елементами хотілося б уміти створювати чарівництво, яким володіють знаки повітря. Ваги і Водолії борються один за одного. Їх союз настільки міцний, що може витримати будь бурі і шторми. Єдине, чого вони не можуть вирішити, це хто в домі господар. Не думаю, що над цим варто міркувати. Те, чого не вистачає в одному, в іншому є з надлишком. Ви ідеально доповнюєте один одного – адже саме це і необхідно для довгого і щасливого спільного життя. Слідкуйте один за одним і вчіться одне в одного. Така пара вміє навіть найважчий день закінчити веселим сміхом.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,264