Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Терезів з Терезами – К. Петіленгро


Це союз двох великих сердець. Обидва відразу ж відчувають, що зустріли споріднену душу, знайшли людину, яку давно шукали. Союз відмінний, але потрібно пам’ятати, що від надмірної кількості солодкого скоро починає нудити.
Терезами управляє Венера, богиня любові. Помилитися вони не можуть. Вони відразу ж вирішують одружитися, але все ж їм варто пригальмувати. Терезам добре один з одним, їм допомагає чудове почуття гумору. Діти для них важливі, але рідко стають головним у житті. Ваги заводять дітей тоді, коли вважають себе готовими стати батьками. Вони люблять поговорити і можуть розмовляти годинами. Ваги детально розкажуть вам про те, що сталося в «мильній опері», скільки коштує пляшка вашого улюбленого вина, в який ресторан вони вчора ходили і що замовляли. Терези люблять красивий одяг і дорогі речі. Їхній будинок зазвичай буває дуже красивим. Вони цінують сучасне мистецтво, але їм ніколи не зраджує почуття смаку.
Терези не люблять рутину, але, якщо їхній партнер теж відноситься до того ж знаку, вони можуть швидко в цю рутину скотитися. Ваги не повинні забувати про те, ким вони були до зустрічі з партнером. Не повинні вони боятися і доброї сварки. Без конфліктів не обходиться жодна нормальна сім’я. Ваги пишаються своїм партнером і не соромляться проявляти свою любов на людях. Їх любов настільки сильна, що швидше за все вони залишаться разом на все життя. Лише матеріальні труднощі можуть розлучити їх. Розумні і романтичні Ваги володіють вродженою здатністю до емоційного шантажу. І тим не менш разом їм так добре, як не буде ні з одним іншим знаком Зодіаку.
Саме чудове в Терезах те, що вони не шкодують сил, щоб приготувати сюрприз одне для одного: романтична вечеря, невеликий подарунок, квитки на концерт. І все це не закінчується з весіллям. Цей союз грунтується на чистій, щирої любові. Тільки пам’ятайте, що справжня любов виражається в підтримці один одного, в увазі до мріям і бажанням один одного, а не тільки в задоволенні власних потреб. Постарайтеся зробити своє життя щасливим і не шукайте для цього простих шляхів.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 53 T. 0,254