Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Тельця зі Стрільцем – К. Петіленгро


Вогонь і Земля – ​​не найкраще поєднання, але у Тельців і Стрільців є серйозні шанси на успіх як у шлюбі, так і в ділових взаєминах. Це удачлива пара, яка отримує від життя все, чого захоче. Однак зарозумілість Стрільця не влаштовує Тельця, якому не подобається відчувати себе в підлеглому положенні. Телець хоче приглушеного світла та передбачуваності, Стрільцеві ж подавай яскраве світло і емоційне напруження. Телець теж любить розважатися, але Стрільцеві ця ідея приходить куди частіше. Коли ж справа доходить до вечірки, то Телець здатний пересидіти нестійкого Стрільця. Стрілець вже готовий йти додому, але Телець ще тільки розійшовся. Телець віддає зустрічі наодинці шумним компаніям.
Ці знаки рідко довіряють один одному. Це призводить до нерозуміння, а часом до гучних сварок. Але у відносинах між Тельцем і Стрільцем панує пристрасть, якої багато хто міг би позаздрити. Перші кілька місяців покажуть, чи була ідея шлюбу вдалою або партнерів чекає розрив. Темперамент Стрільця наштовхується на непробивну впевненість Тельця. Через якийсь час Телець навіть і подумати не може, щоб позбутися такого чудового партнера. До тих пір поки вони готові миритися з особливостями один одного і помічати сильні сторони партнерів, їхній шлюб буде щасливим і надійним.
Дам вам одну пораду. Ви надто любите копатися в минулому один одного, бажаючи дізнатися всю таємницю партнера. Живіть разом з моменту вашої зустрічі. Дивіться в майбутнє, забудьте про те, що було раніше. Вижити разом вам вдасться тільки так.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,248