Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Тельця з Водолієм – К. Петіленгро


Ці знаки знають, як розохотити один одного. Вони будуть фліртувати і вислизати, і подібне заняття їм ніколи не наскучить. Телець почне переслідувати Водолія, і це може привести до серйозних проблем. Історія знайомства цих знаків досить захоплююче. Цілком можливо, що вони познайомилися, коли хтось із них доглядав за кимось іншим або взагалі був у шлюбі. Не сама надійна основа для майбутнього довіри. Кожен захоче знати, де його партнер знаходиться в будь-який момент часу.
Водолій набагато товариські Тельця. Телець віддає обніматися при закритих дверях, а Водолію подобається демонструвати своє придбання всьому світу. Телець любить розважатися, але він воліє вечірки у власному будинку.
Коли виникають проблеми, Водолій готовий їх обговорити. Телець замикається в собі і зберігає свої секрети. Телець любить домашній комфорт сильніше Водолія, який готовий негайно підхопили і пуститися в дорогу, отримавши цікаву пропозицію. Коли Водолія охоплює тяга пригод, Телець роздумує над тим, які шпалери і килими купити в їх спільний будинок. Союз Тельця й Водолія – ​​не найвдаліший, але, якщо обидві сторони вступили в шлюб з серйозними намірами, їх життя може скластися цілком щасливо. Добре те, що Телець уміє миттєво перетворити практично будь-яке місце в справжній будинок, як би далеко він не перебував від друзів і сім’ї. А адже будинок там, де серце, особливо якщо партнери закохані одне в одного.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 42 T. 0,185