Гороскоп сумісності Тельця з Терезами — К. Петіленгро


Земля і Повітря — досить дивний союз. Мало астрологів зважаться порекомендувати подібний шлюб. І тим не менше стосунки між Тельцями і Терезами можуть стати найбільшою любов’ю всього їхнього життя. Якщо вони зважаться вступити в шлюб, то швидше за все будуть закохані одне в одного років отак до вісімдесяти. І з вісімнадцяти їх почуття не зміняться. Головна проблема — це зважитися прийняти на себе зобов’язання, оскільки кожний з партнерів відноситься до любові дуже серйозно. Деякі пари вирішуються вступити в шлюб, щоб потім з легкістю розлучитися. Тельці і Терези — не такі. Для них шлюб — це дуже серйозний життєвий крок.
Телець дуже сильно закохується в повітряні Ваги, що веде його на неправильний шлях. Пристосуватися один до одного цим знакам нелегко. Коли один мріє про гірськолижному курорті, інший з розуму сходить по сонячним пляжам. В обох знаків запальний темперамент, і деколи вони можуть сказати чи зробити щось таке, чого партнер їм ніколи не пробачить.
Телець завжди хоче домінувати у стосунках і, як правило, досягає успіху. Однак Ваги, якщо підвернеться така можливість, можуть піднести Тельцю неприємні сюрпризи. Телець дуже швидко засвоює, що Терези набили руку в емоційному шантажі, тому Терезам в кінці кінців доводиться підкоритися. Якщо відносини між ними будуються на справжньої любові, то Ваги повністю віддаються любові і всіма силами намагаються зробити Тельців щасливими. Але Терези завжди знають, як обвести Тельця навколо пальця, і сексуальні штучки в цьому відіграють не останню роль.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 20 T. 0,126