Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Тельця з Тельцем – К. Петіленгро


На першому побаченні ви швидше за все будете говорити один з одним про те, що ваша майбутня сім’я повинна бути великою. Ваша любов до сімейних цінностей об’єднає Вас на довгі роки, і ніщо не потурбує благополуччя Вашого союзу, так що краще і не втручатися. Єдина небезпека полягає в неправильному тлумаченні вчинків один одного. Це трапляється нечасто, але може бути дуже небезпечним. Тельці дуже вперті, і ніхто не захоче ні пробачити, ні забути промаху, вчиненого партнером.
Природжені домосіди, ви з легкістю забудете ту вільне життя, яку вели до шлюбу. Якщо Ви забудете про тих вечірках, на яких раніше проводили сім днів на тиждень, то надасте собі послугу, хоча, таке навряд чи можливо. Ви любите фліртувати і не збираєтеся відмовлятися від своєї звички. М’ясник, булочник, годинникар – для флірту підійде будь-який.
Добре лише те, що Тельці рідко заходять далі легкого залицяння. Тільки один з одним вони дозволяють собі вольності, щоб підштовхнути партнера до подальшого розвитку подій. І тут ми вступаємо на дуже небезпечну територію. Коли один з партнерів змінює, обидва чоловіки об’єднуються і звинувачують у всьому лиходія-коханця (чи коханку). Такий парочці протистояти нелегко!
У Тельців часто виникає проблема – хто в домі господар. Вони володіють сильним прагненням до домінування. Кожен хоче тримати ініціативу в своїх руках. Тельці з легкістю піддаються перепадів настрою, вони часто ображаються і довго дуються. Кожен намагається звинуватити у всіх нещастях іншого. Передбачити їх наступний крок неможливо. У них стільки тузів в рукавах, та й здібностями до емоційного шантажу вони володіють неабиякими. Якщо Тельці почнуть битися за верховенство в сім’ї, переможців не буде. Постарайтеся тільки зробити так, щоб цей бій не стало війною на виснаження. Навчіться давати один одному певну свободу і частіше розмовляйте один з одним. Секс між Тельцями однаково гарний і в сімнадцять років, і в сімдесят!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,186