Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Тельця з Дівою – К. Петіленгро


Більш впертих людей ще не поєднувала природа. Піддати їх може хіба що Козеріг. Діва і Телець завжди прагнуть йти власним шляхом. А що може вийти з сварки двох знаків, кожен з яких вміє домагатися перемоги? Відступите, поки не пізно. Однак Тельцям і Дівам часто буває дуже добре разом. Вони доповнюють те, чого не вистачає їхнім партнерам. Вони можуть спокійно співіснувати один з одним, поки їх розбіжності не стають занадто серйозними. Їм варто обговорити усі важливі проблеми прямо на першому побаченні, щоб заощадити свій час і душевні сили. Якщо вони відразу ж розберуться зі своїми розбіжностями, то зуміють знайти дорогу до щастя. У цієї пари можливі й фінансові проблеми. Діва любить зберігати, Телець – витрачати.
Хорошою стороною цього союзу є те, що вони цілком можуть залишатися разом, якщо не будуть глибоко копати. Кожному з них здається, що в іншого трава зеленіша. Їм не слід боятися поговорити про власних думках. Часто виявляється, що вони мислять абсолютно однаково. І Діви, і Тельці люблять великі сім’ї. Вони здатні прищепити дітям високі моральні цінності.
Будьте обережні. З плином часу вам доведеться навчитися вести себе так, як ви вчите своїх дітей. Жоден з вас не зуміє переконати іншого вчинити так, як він вважає за потрібне. Але у вашого союзу є і позитивна сторона: ваше сексуальне життя буде надзвичайно цікавою – адже кожен з вас в душі природжений експериментатор.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 99 T. 0,220