Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Тельця із Близнюками – К. Петіленгро


Ця пара з радістю ділиться один з одним своїми друзями, інакше їм буде нікому розповідати про те, як вони люблять або ненавидять один одного. Телець зазвичай перемагає у всіх суперечках, навіть якщо він не правий. Близнюки вміють поговорити, але Телець володіє витривалістю і ніколи не поступається. Мабуть, жоден знак, за винятком хіба що Козеріга, не здатний протистояти Тельцю.
Тельцю дуже складно пристосуватися до перепадів настрою Близнюків. Сьогодні Близнюки хочуть одного, а завтра те ж саме викликає у них огиду. Тельці ж володіють чітко сформованим смаком. Якщо Телець цілком задоволений звичайним вечерею біля телевізора, Близнюкам вічно необхідно кудись мчати. Цій парочці ніколи не придумати сюрпризу один для одного, так що краще й не намагатися. Нічого доброго з цього все одно не вийде. Близнюки терпіти не можуть прагнення Тельця до домінування і намагаються всіма силами чинити опір. Телець може звинуватити Близнюків у зраді, але це відбувається лише тоді, коли Тельцю не вдається підтримати то тяжіння, яке виникло між ним і Близнюками в перший момент. Відносини між Тельцями і Близнюками підтримуються лише завдяки чудовому сексу, існуючому між цими двома знаками. Будь-яка сварка, як правило, закінчується пристрасним примиренням в ліжку.
Тельцям і Близнюкам варто пам’ятати, що перехитрити їм один одного навряд чи вдасться. Розслабтеся і насолоджуйтеся тим, що подарувала вам життя. З боку може здатися, що Близнюки вічно випереджають Тельців, які просто забули відпустити кнопку «пауза». Займіться танцями – тоді ви навчитеся рухатися в єдиному ритмі під будь мотивчик.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,386