Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Стрільця зі Стрільцем – К. Петіленгро


Коли ці двоє закохуються, вони не розуміють, де закінчується один і починається інший. Життя їх нелегка. Грошові проблеми засмучують відразу обох, вони витрачають і витрачають в надії на те, що другий партнер скаже їм, коли потрібно зупинитися, але той, зрозуміло, нічого подібного не робить. Вони переповнені геніальними ідеями, але не здатні втілити їх у життя. Часом Вогонь потребує допомоги іншого елемента, щоб його ідеї заробили.
Між Стрільцями існує повна гармонія. Вони люблять один одного і здатні впоратися з будь-якими життєвими труднощами. Якщо вони взяли на себе зобов’язання, то це сталося або миттєво, або після довгих роздумів. Вони люблять як слід посваритися, але не приймають образ близько до серця. Вони залишаються разом навіть після такого, що змушує розлучатися інших людей. Вони люблять займатися справами один одного, але навіть разом не можуть закінчити розпочате. Хоча подібний союз зустрічається не так часто, як могло б здатися, шанси на успіх у нього дуже великі. Всі труднощі партнери долають разом. У них достатньо енергії, щоб задовольнити один одного фізично, вони всю ніч проводять в обіймах один одного. Стрільці здатні брехати всю ніч безперервно, обговорюючи, як краще зробити те чи інше, і в результаті не роблять нічого.
Забавне поєднання, але будьте обережні: ви можете стати настільки однаковими, що компанія один одного вам швидко набридне. Рухайтеся вперед і не дозволяйте своїм ідеям і амбіціям застоюватися. Намагайтеся робити те, що задумали, не обмежуйтеся одними лише розмовами.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,338