Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності Стрільця з Водолієм – К. Петіленгро


З Стрільців і Водоліїв виходять чудові пари. Вони дуже спокусливі. Обидва володіють невгамовним темпераментом і знають, як зачарувати партнера. Одягаються вони по-різному, але обом властиве почуття стилю. Разом вони виглядають просто приголомшливо. Вони не бояться хорошої вечірки, але цілком здатні розважити себе і вдома. Якщо вони об’єднають свої зусилля, то зможуть перевернути світ.
Стрілець і Водолій – досить складна пара. Вони дуже близькі один до одного, але можуть розійтися в протилежні сторони. Ця пара робить два кроки вперед і крок назад. Дуже цікавий і сильний союз. Водолію подобається допомагати Стрільцю. Він здатний виконати всі його заповітні мрії і бажання. Стрілець любить відчувати ту жарку атмосферу, якої оточує себе Водолій. Заради цього він готовий терпіти запальність і нестриманість свого партнера. Разом їм завжди цікаво, їх життя схоже на боротьбу з пожежею, коли обидва зайняті однією справою, від успіху якої залежить їх майбутнє.
Якщо Водолії та Стрільці почнуть прислухатися до порад одне одного і перестануть звертатися за допомогою до друзів, вони стануть ближчими один одному. Якщо вони почнуть втягувати в свої сварки сторонніх, то дуже скоро розійдуться. Гордість не дозволить жодному з них піти на поступки під поглядами інших людей. Вони не повинні дозволяти собі говорити те, про що згодом пошкодують. Якщо їм це вдасться, то з них вийде чудова, романтична пара, якій судилося бути разом до глибокої старості. І навіть тоді вони будуть викликати захоплення оточуючих своєю красою і відчуттям стилю.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 101 T. 0,150