Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій — Земля і Вода — від Пені Торнтон


До стіхії землі, відносяться: Телець, Діва, Козеріг.
До стіхії води, відносяться: Рак, Скорпіон, Риби.

Сумісність Телець — Рак | Сумісність Телець — Скорпіон | Сумісність Телець — Риби
Сумісність Діва — Рак | Сумісність Діва — Скорпіон | Сумісність Діва — Риби
Сумісність Козеріг — Рак | Сумісність Козеріг — Скорпіон | Сумісність Козеріг — Риби

Ці стихії дуже добре підходять одна одній. Надійність, вірність і постійність землі відмінно поєднуються з беззахисністю і ранимою і уразливістю води. З водою земля не відчуває себе дуже напружено і тривожно, як з людиною стихії вогню, або ж невпевнено, нерішуче і пригнічено, як з людиною стихії повітря. Але навіть у самих найкращих сумісності стихій, можуть бути, свої мінуси і в цьому випадку це — часті коливання і песимістичність, властиві як стихії землі так і стихії води. Якщо земля зустрічає з практичними проблемами, а вода боїться за власну безпеку, ніщо не буде здатне відновити їх втрачене один раз довіру один до одного. Вони можуть почати тоді йти у себе, кожен — зацікавлений тільки особистими проблемами.

У сексуальному плані ці стихії чудово сумісні один з одним. Вода відчуває себе з земною людиною в безпеці, так би мовити «в своїй тарілці», і прекрасне емоційне поле дуже добре допомагає і покращує їх сексуальну гармонії. Земля ж відриває у водному знаку чуйність і гостру сприйнятливість, якими до надзвичайності дорожить; крім цього, велика нужда води в сексуальному контакті (пов’язана з емоційним довірою до партнерупартнерше) відповідає і бажанням першою.

Іноді земній людині буває важко зрозуміти мінливий настрій води, а водний людина може знайти земного дуже владним і консервативним — але в більшості випадків ці стихії дуже прекрасно ладять один з одним.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2019© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,040