Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп сумісності стихій – Земля і Повітря – від Пені Торнтон


До стіхії землі, відносяться: Телець, Діва, Козеріг.
До стіхії повітря, відносяться: Близнюки, Терези, Водолій.

Сумісність Телець – Близнюки | Сумісність Телець – Терези | Сумісність Телець – Водолій
Сумісність Діва – Близнюки | Сумісність Діва – Терези | Сумісність Діва – Водолій
Сумісність Козеріг – Близнюки | Сумісність Козеріг – Терези | Сумісність Козеріг – Водолій

Насіння, які роблять землю родючою, поширюються по повітрю – тим не менш повітря може піднімати хмари пилу. Взаємовідносини між землею і повітрям, вельми і вельми проблематичні, також як і відносини між вогнем і водою. Земляні знаки (Телець, Діва і Козеріг) вважають, що повітряні знаки (Близнюки, Терези і Водолій) дуже поверхові, опанувати повітряними знаками земля не в силах. Крім того, земляні знаки пригнічують своїх партнерів притаманним їм консервативністю і прагматизмом. Так що люди цих стихій не дуже сильно прагнуть бути разом, і все ж, якщо між стихіями землі і повітря зав’язуються якісь взаємини, вони здатні бути і тривалими, і продуктивними. Людей стихій землі і повітря об’єднує раціональний, логічний тип мислення, відмінності між ними тільки в тому, що люди стихії повітря набагато більш інтелектуальні і воліють теорії і тереотізіровать, в той час як люди стихії землі в своїх міркуваннях і поглядах залишаються завжди тверезими й реалістичними і люблять практику. І все ж, поєднання якостей мислення цих стихій – блискучого інтелекту “повітряних” людей з талантом здатності організувати і постійністю “земних” людей може бути вкрай продуктивним.

У цих взаємин, можуть бути проблеми в емоційному і сексуальному плані відносин ці дві стихії дуже різні один з одним, тому вмести прожити їм може бути важко. Люди обох стихій не люблять говорити про свої почуття – повітря тому, що живе головним чином розумом, а земля – ​​тому, що постійно намагається тримати свої емоції під контролем – контролювати їх. Через таке положення справ, чоловік повітря може вважати свого партнера не витонченим і романтичним, а людину землі буде нервувати невміння повітря в сексуальній сфері реагувати на суто фізичну сексуальну стимуляцію і обходитися без різних романтичних фантазій і міркувань. Як ви розумієте, шлюб у таких людей, де для сексу відводиться досить важлива роль, буде проблематичним.

До позитивних граням їх відносин належить, те, що повітря постійно буде стимулює інтелектуальну діяльність землі, земля зі свого боку буде здатна зробити в реальність фантазії і проекти повітряного партнера. Але щоб ці взаємини могли триває, цим стихіям потрібно навчиться розуміти і поважати свого партнера таким яким він є.

  1. Один комментар до “Гороскоп сумісності стихій – Земля і Повітря – від Пені Торнтон”

  2. ксенія в 05.12.2018 | Відповісти

    жінка близнюки а чоловік козеріг як зберегти шлюб коли він тріщить по швах дайте пораду,я чоловіка дуже кохаю без нього не уявляю свого життя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,492